Gpu turbo

Bu konuyu okuyanlar

Kerem142

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar ben burada yeniyim artık Google yapay zekasından kurtulup gerçek insanlarla muhakeme yapmak istedim :) huawei mate 10 lite kullanıyorum bildiğiniz üzere huawei telefonlarda güncelleme dert telefonuma gpu turbo geldi mi gelmedi mi emin olamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şu anki emui sürümum 8.0.0.332

ErcumentSolmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Cihazınıza Game Suite uygulaması yüklenmiş ise onun içerisine oyunları ekleyip sol altta yer alan modu oyun modu yaptığınızda çalışır durumda olacak. Her ay güncelleme veriyor ve bundan övünmüyor bile güncelleme konusunda dertli olduğunu düşünmüyorum.

Kerem142

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Cihazınıza Game Suite uygulaması yüklenmiş ise onun içerisine oyunları ekleyip sol altta yer alan modu oyun modu yaptığınızda çalışır durumda olacak. Her ay güncelleme veriyor ve bundan övünmüyor bile güncelleme konusunda dertli olduğunu düşünmüyorum.
Ama sürümum son güncelleme açıklamasında gpu turbo yeniliği gözükmesi evet game süit var ama pek bir şey fark etmemiş aynı zamanda game süit bir sistem uygulaması değil yani silinebiliyor

ErcumentSolmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
O yazıyı okudunuz mu bilmiyorum ama p smart bile aldı mate 10 lite kesin almıştır. Eski cihazlarda çok bir şey beklemeyin asfalt gibi çok ad yapmış oyunlarda fark yaratır sadece. Doğru sistem uygulaması değil ama yüklü geliyor sonuç olarak.