Görüşlerinize ihtiyacım var..

Bu konuyu okuyanlar

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Site ve satıcı sorun yaratmaz.
Tavsiyem budur.
Rampage AD-RC3 bakabilirsin.

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Bilgisayar freedos eminmisin? Win 10 almak istersen 700 lira falan.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bide Acer yani ne kadar iyi olabailirki?

Son düzenleme:

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
İsterseniz bakın Windows un kendi sayfasına

Bide Acer oyun bilgisayari degil. Acerin laptop lari zaten dandik. Ne kadar performans alicaksin o bilgisayar yanar oyun oynarken.

Son düzenleme:

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
İsterseniz bakın Windows un kendi sayfasına

Bide Acer oyun bilgisayari degil. Acerin laptop lari zaten dandik. Ne kadar performans alicaksin o bilgisayar yanar oyun oynarken.
Acer'in dandik olduğunu herhangi bir tecrübeyle kanıtlayabilir misiniz? Hani laptop alırken sürekli olarak tercih ettiğim ve tecrübe edindiğim bir marka onun için soruyorum?
34-315-891-S14.jpg

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Arkadaşın attığı model sıradan düz üstü bir bilgisayar ve oyun oynamak istiyor. 1.si pc oyun bilgisayarı değil 2.si amd işlemci ile ısınma çok olur ve leptopların soğutma sistemleri ne kadar iyi herkez biliyordur. Ben acerin oyun performansını söylüyorum. Ve arkadaşın attığı modeli. Acer'in bütün markasını kötülemiyorum.

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Arkadaşın attığı model sıradan düz üstü bir bilgisayar ve oyun oynamak istiyor. 1.si pc oyun bilgisayarı değil 2.si amd işlemci ile ısınma çok olur ve leptopların soğutma sistemleri ne kadar iyi herkez biliyordur. Ben acerin oyun performansını söylüyorum. Ve arkadaşın attığı modeli. Acer'in bütün markasını kötülemiyorum.
Onu bende tavsiye ederim şahsen. Fiyatına göre o fiyatta rakibi olmayan bir GPU'su var. Oyun cihazı olması şart değil.

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Artık buda herkesin şahsi fikri. Ben arkadaşın yerinde olsam Laptopa el sürmezdim çünkü gaming laptoplar en düşük 5.000 tl ve normal dizüstü bilgisyarların soğutma sistemleri iyi olmuyor. Bu yüzden toplama veya toplanmış bir bilgisayar alıp soğutma sistemi döşemek. Hem Masaüstüler daha uzun ömürlü olur. Belki de arkadaş üniversite de kullanacak o yüzden dizüstü istiyordur bilmiyorum ancak benim görüşüm bu.

Birde PUBG oynayamadıktan sonra ?

Son düzenleme: