Görüntü kalitesi iyi olan uydu alıcısı tavsiyeleriniz

Bu konuyu okuyanlar

muhsinabi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar.

öyle çok fonksiyonlu bir özellikte olan uydu alıcısı istemiyorum. tv anteni ile izlediğim kanallarda parazit olabiliyor. net görüntü olması için uyduya geçmek istiyorum.

30-70 liralık uydu alıcılar iş görür mü? teşekkürler.

fatih.soylu88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar.

öyle çok fonksiyonlu bir özellikte olan uydu alıcısı istemiyorum. tv anteni ile izlediğim kanallarda parazit olabiliyor. net görüntü olması için uyduya geçmek istiyorum.

30-70 liralık uydu alıcılar iş görür mü? teşekkürler.

Kanka uydu alıcıları dediğin fiyata zor gibi ama şuna bir bak derim. Ben de televizyonlardan birisinde bunu kullanıyorum. http://www.avermo.com/Next-Kanky-Uydu-Alicisi,PR-1107.html

ccc1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sana tavsiyeniz ben bir uydu ekipman kurucusu olarak bağımsız cihaz kullanmak istiyorsan multibix 2020 modeli var hd cihaz ucuz ve yayın kalitesi gayet güzel 1080 p özelliğine sahib tavsiye ederim fiyatı forumlarda araştır 70 TL ile 90 TL arasında bulursun

mstf2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
30 70 ve ya tllikler 9 ay iş görüyor.alıcaksan düzgum bişey al bende teknosa dan 80 tlye xbOx hd uydu aldim 1 yıl olmadan görüntüde sorunlar olmaya başladı 2 defa servsine göturdüm.yapamadİlan ve bende kırdım uydu alıcısını...

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Ucuz etin yahnisi yavan olur.

Bu demek istediklerimin özeti. Öncelikle uydu alıcı alırken dikkat etmen gereken konular var. Örneğin kullanım kolaylığı yani yazılımı, kanal geçiş hızı, kullanılan malzeme kalitesi, yayın kalitesi diye sıralayabiliriz. Ucuz modellerdeki kanal geçiş hızı gerçekten insanı bezdirecek düzeyde, turbo kanal geçiş özelliği olan uydu alıcıları var, ama fiyatlar artıyor yani ona göre alacağın şeyi bir ölç biç.