Görev Yöneticisi

Bu konuyu okuyanlar

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bana da aynısı olmuştu ve pc'ye format atmak zorunda kalmıştım.Ama büyük ihtimalle bir çözümü vardır :L

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Şuanda kullanmış olduğun hesapta yetkilerin sınırlanmış olabilir diye düşünüyorum. Başlat menüsünün üzerinde sağ klik yapıp orda tüm kullanıcıları aç ve tüm kullanıcıları araştır gibi seçenekler mevcutmu bakarmısın.

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
chimera dedi ki:
Şuanda kullanmış olduğun hesapta yetkilerin sınırlanmış olabilir diye düşünüyorum. Başlat menüsünün üzerinde sağ klik yapıp orda tüm kullanıcıları aç ve tüm kullanıcıları araştır gibi seçenekler mevcutmu bakarmısın.

Hesaptan bahsedince kullanılan diğer hesabı kaldırdım ve gösterdiğim tüm problemler ortadan kaltı. Ama yaptığım şey ne kadar doğruydu tartışılır :I

fire

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben anlamadığım için yorum yapamıyorum..

fire

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sorunu gidermişsin.güzel.arkadaş bilmese tavsiye etmez her halde...

yanardag0078

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım bence senin bilgisayarında filtre programı var.bazı filtre programları güvenlik olsun diye görev yöneticisini engelliyorlar.filtre programı sonlanmasın diye

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
emelden dedi ki:
chimera dedi ki:

Hesaptan bahsedince kullanılan diğer hesabı kaldırdım ve gösterdiğim tüm problemler ortadan kaltı. Ama yaptığım şey ne kadar doğruydu tartışılır :I
Tereyağdan kıl almışsın resmen :) Korkma bir şey olmaz.
Gerekli taramaları yaptım demişsin ilk mesajda ama buna büyük ihtimalle bir zararlı neden oldu.Güvenlik yazılımlarını gözden geçirmende fayda var ;)

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Teşekkür ederim de aradan neredeyse 1 ay geçti.chimera sağolsun yardımcı oldu. Sorunum kalmadı ama aynı olayla karşılaşan arkadaşlar için yeniden gündeme gelip, farklı çözümler sunulması güzel. :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
eğer şirket bilgisayarından bunu denediysen sanırım yetkilerini kısıtlamış olmalılar.