Googlede 1-ci olma

Bu konuyu okuyanlar

CanCavid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba

Googlede Shiftdelete yazdigimda Shiftdekete.net cikiyor. Baska kurum falan oldugunda da böyle. Ben de kendi WebDunya sitemi kurdugum zamansa googlenin 2ci sayfasinda cikiyor? ama hic boyle adda bir site blog yazisi felan da yok. Care ne olabilir?

Son düzenleyen moderatör:

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Daha üst sıralarda olabilmek için olduğundan daha etkili şekilde siteni Google ile optimize etmen gerek. SEO olarak bilirsin zaten. SEO ille uyumlu şekilde, özgün içerikler üretmelisin. Zaten bunların hepsi SEO kavramında var. Buraya tek tek yazmaya gerek yok internette bol kaynak mevcut.

DeepHouse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Seo kavramını hiç duydunuz mu hocam ? Google artık arama sorgularında seo bazlı çalışmalara öncelik veriyor, mümkünse c-class ip blogundan yayın yapmaya çalışın ve sitenizin mobil uyumlu (responsive) tasarıma sahip olması sizin bir adım önde olmanız demektir. Google yeni algoritmasıyla artık mobil uyumluluğa çok ciddi bir şekilde önem veriyor, bunun yanında ekstra olarak güzel bir link inşaası yapın, tanıtım yazıları satın alabilirsiniz, backlink takası yapabilirsiniz, biraz araştırma ile aydınlanacağınıza inanıyorum :) yine takıldığınız yerlerde yardımcı olmak adına sorularınızı cevaplayabilirim.

Melissa Korkmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba

Googlede Shiftdelete yazdigimda Shiftdekete.net cikiyor. Baska kurum falan oldugunda da böyle. Ben de kendi WebDunya sitemi kurdugum zamansa googlenin 2ci sayfasinda cikiyor? ama hic boyle adda bir site blog yazisi felan da yok. Care ne olabilir?

Öncelikle SEO ile ilgili güzel bir ajansa veya seo hizmeti veren kişi veya kuruma başvur derim ben seo öyle kolay yapılabilen bişey değil ben denedim olmuyor 16 dan yukarıya çıkamadım henüz.
He diyorsan ki, yok ben kendim yapıcam SEO çalışmasını sen bilirsin o zaman kolay gelsin :) Ben SEO yaparken Stratejik SEO bu sitede güzel içerikler buldum ama yapıcak uğraşıkcak insan lazım önce;) Ben uğraşamadım vaktim yoktu vaktin varsa her türlü bilgi var o adreste :D

Melissa Korkmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu arada profesyonel arkadaşlara ufak bir soru sorucam google nin SEO ya önem vermesinin arkasında yatan büyük bişeyler olabilir mi ? Yapay zeka botlarıyla topladığı veriler çok dehşet büyüklüklere ulaştı. Sizce bu kadar datayı kullanabilir mi ? Yada nasıl kullanır ?

bgrblnk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla hocam biz magazin haberleri sitemize yaptırmadık backlink vs ama doğru Arama Motoru Optimizasyonu ve özgün içerik olunca işin rengi çok güzel oluyor :) Bence sizlerde sosyal imleme yapabilir, özgün içerik yazabilirseniz güzel bir başarı elde edeceğinizi düşünüyorum.

arkadasariyor

Asistan
Reaksiyon puanı
11
ah ah herkes istiyor bir numara olmak ama çok zor bu şartlar da

Sivassporlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Öncelikle hangi konuda hangi sayfanın 1. Sıraya çıkmasini istiyorsunuz o önemli. Sonrasi çaba...

Son mesajlar