google'da son sırada çıkma nedenleri?

Bu konuyu okuyanlar

mudem06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba web sayfam saglikguncelhaber.com google'da "sağlık güncel haber" olarak arattığımda 10. sayfada çıkıyor ama diğer arama motorlarında üst sırada çıkıyor site henüz 45 günlük, google neden siteyi üst sıraya çıkarmıyor? Daha çok mu bekleyeceğim :(

ozicloud

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
Merhabalar henüz siteniz çok yeni günlük haber girme sayınızı 1-2'nin üzerinde tutmayın yada hergün aynı sayıda haber girmeye çalışın.Haberleri özgün olarak yazmanız halinde 60.günden sonra PD değerleri yüksek sitelerden tanıtım yazıları alabilirsiniz bu siteniz için olumlu olacak ve sıralamalarda yükseldiğinizi gözlemleyebileceksiniz.Unutmayın ki tüm anahtar kelimelerde yükselemezsiniz kendinize maksimum 3 ana anahtar kelime belirleyin ve makale içlerinde strong ve anasayfaya link verin yazıların okunması arttıkça,anahtar kelimelerde yükseldiğiniz göreceksiniz daha birçok konuda yardımcı olabilirim yazmanız yeterli

Cruslan

Asistan
Reaksiyon puanı
91
google en çok tıklanan siteleri başa alır yeni siteleri arkaya atar

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Eğer sitenizde tıklanma sayısı fazlaysa üstte gözükür..

arkadasariyor

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Merhabalar henüz siteniz çok yeni günlük haber girme sayınızı 1-2'nin üzerinde tutmayın yada hergün aynı sayıda haber girmeye çalışın.Haberleri özgün olarak yazmanız halinde 60.günden sonra PD değerleri yüksek sitelerden tanıtım yazıları alabilirsiniz bu siteniz için olumlu olacak ve sıralamalarda yükseldiğinizi gözlemleyebileceksiniz.Unutmayın ki tüm anahtar kelimelerde yükselemezsiniz kendinize maksimum 3 ana anahtar kelime belirleyin ve makale içlerinde strong ve anasayfaya link verin yazıların okunması arttıkça,anahtar kelimelerde yükseldiğiniz göreceksiniz daha birçok konuda yardımcı olabilirim yazmanız yeterli
bazı konuda ben de destek isterim arkadaşım