Google Reklamları Hiçbir Sitede Yok!

Bu konuyu okuyanlar

bahridayı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar merhaba, bu sorun sadece benim bilgisayarımda mı var bilmiyorum. Girdiğim hiçbir sitede, youtube'da vb. hiçbir yerde Google reklamları görüntülenmiyor. Reklam alanları hep boş. Tek tük sitelerde değil, her sitede, youtube'da bile boş, reklam yok.
Adblock tarzı bir uygulama da kullanmıyorum, bugüne kadar da kullanmadım. Sorun nedir bir türlü anlamıyorum.
Cevaplarınızı bekliyorum.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Arkadaşlar merhaba, bu sorun sadece benim bilgisayarımda mı var bilmiyorum. Girdiğim hiçbir sitede, youtube'da vb. hiçbir yerde Google reklamları görüntülenmiyor. Reklam alanları hep boş. Tek tük sitelerde değil, her sitede, youtube'da bile boş, reklam yok.
Adblock tarzı bir uygulama da kullanmıyorum, bugüne kadar da kullanmadım. Sorun nedir bir türlü anlamıyorum.
Cevaplarınızı bekliyorum.
Beleş adblock;)

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Dolphin browers yükle ayarlardan aktif edebilirsin reklam engellemeyi.

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
Anladığım kadarıyla Opera kullanıyorsun. Operada yerleşik reklam engelleyici var. Aynı zamanda yeni versiyonunda bedava vpn özelliği de var. Ayarlardan "Gizlilik ve Güvenlik" kısmından aktif hale getirdiğinizde hızınız da her hangi bir yavaşlama olmadan vpn kullanabiliyor ve giremediğiniz site kalmıyor.

bahridayı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Sanıyorum, sorunu tam olarak anlatamadım. Tarayıcı olarak IE ve Chrome kullanıyorum. Girdiğim hiçbir sitede Google Adsense reklamları yok. Reklam bölümleri boş. Reklam engelleyici kullanmıyorum.

bahridayı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Koca forumda bu sorunun çözümünü bilen biri yok mu? Pes..