"Google Play Store durduruldu" hatasını niye alıyorum?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mad::mad::mad::mad::(Hepsini denedim dediklerinizin olmuyor. en azından sıfırlamadan önce whatsapp vardı. çıldırmak üzereyim. lütfen yardımcı olun :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S.a ilk öncelikle arkadaşlar benim bi Viewsonic Viewpad 7D Tabletim var google play hizmetleri çalışmıyordu banada bi uygulama için hesap yedeklemem gerekiyordu durmadan google play hizmetlerinden (Hesaplar bazı uygulamalarda aynı değil gibi bir hata veriyordu).Bende arkadaştan root explorerla apksını kendi tabletime attım yine çalışmadı bende format atmaya karar verdim tabletin power ve ses acma tusuyla factory reset attım google play store girmek istiyorum tam giriyor açılmıyor ama hesap eklemek istiyorum oda olmuyor gmailede girmiyor deli oldum ne yaptımsa olmadı google play store un apksını attım tekrar yine olmadı açılmıyor ne yapmam gerek ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
neyi tıklarsam maalesef durdu diyor. ben nasıl ayarları uygulamaları tıklayabilirimki?? hiç birini tıklamama izin vermiyorki.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1. Uygulama yöneticisi / Uygulama tercihlerini sıfırlayın
2. Samsung Apps'yükleyin güncelleyin (durdurulmuşsa yeniden başlatın)

Kaptıp açın düzelmesi lazım...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:wink:merhaba arkadaşlar benim telefonum s3 mini ama replika telefonu sıfırladığım da ımeı numarası gidiyor yani sıfırlamadan nasıl bu sorunu kaldırabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:helpsmilie: benim tablet hiç oyun yüklemiyo google play sutoreye giriyom durduruldu diyo bana bir çare

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kawai tabet aldım google play sutoreye giriyom durduruldu diyo bana bir çare:helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben sifirladiktan 2 gun sonrada ayni hatayi yapiyo mesela whasapp durdu galeri durdu play market durdu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardesim bende suan o sorunla karsi karsiyayim herseyi yaptim sorun devam ediyormhay skicem bole androiti ha

S

SDN Okuru

SDN Okuru
büyük olasılık freedom veya blackmarket uygulamasını kullanıyorsunuz onları kapatıp tekrar girin olucaktır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim bendede olmuştu link2sd indir play store yi bul içinden basılı tut yazılar çıkacak sistemin uygulaması yap de yeniden başlat düzeliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Freedom Bende Yok Göremiyorum Yani Nerde Bulabilirim Bide Bende 1Mobile Market Var
-------------------
Çoğu Zaman Mobile Market Google Play Store den Eksik Kalıyor Ve Ne Yapacagımı Bilemiyorum Çok Sevdiğim Uygulamalar In Sahtesi 1 Mobile Markette Var İştee

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaklaşık bır ay once play storem beklenmedık sekılde durdu sanırım sılındı ayarlardan cunku gelen yazıda öğle dıyor ama ne yapıcamı bılmıyorum ve sımdı whatsapp ın guncellenmesi gerekiyor ve play storem olmadıgından guncellenmıyor acılen dzeltmem lazım ne yapmam gereeekk:(

M

MNY1907

SDN Okuru
Arkadaşlar google play'e giriyorum sunucuya bağlanırken hata oluştu yazıp zorla kapat seçeneği çıkıyor.YARDIM EDİN.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben "veriyi temizle" yaptım sonra telefonu kapatıp açtım olmadı! Sıfırlamak istiyorum ama biraz korkuyorum. :( Format atsak olmaz mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar telefonumdan Google play store ye girdiğimde tam bişey yüklenirken geçersiz indirme URI sı diye bir hata bildiriyor lütfen yardımcı olun. Sorunu çözemedim. Cevaplayan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim :]

E

Erim y

SDN Okuru
google play i güncelleyin arkadaşlar sürümü eski kalınca yapıyor sanırım şimdilik benim sorunumu çözdü bütün uygulamalarımı da güncelliyor ( yani benim değil kızlarımın tablatinin ) aynı tabletten 2 tane olmasının faydası biri güncelleme yapmış diğeri yapmamış onu farkettim...

D

demir788

SDN Okuru
Soyle duzelttim
Ayarlar-erisebilirlik ten talkback ı yukleyin
Bu sekilde google play store acildi

Sylnty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Cihazı sıfırlarsan geçici bir süreliğine olsa da geçecektir lakin tekrar olacak. Benim tabletimde bu hatayı veriyordu bir süre sonra da diğer uygulamalarda durduruldu hatası vermeye başladı. Ne kadar sıfırlarsam sıfırlayayım 4-5 ayda bir bu hata geliyor ve tekrar tekrar sıfırlamak zorunda kalıyorum. Eğer kalıcı bir çözüm bilen birileri varsa çok büyük sevaba geçer. Gerçekten sinir bozucu bir durum.

umut erdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar kolay gelsin.
Öncelikle belirtmek isterim ki telefonum s3 mini telefonum yeni, alalı 1 hafta olmadı hiç bir şey(android uygulama, oyun, müzik, resim, vs) yüklemedim. Telefonu aldıktan 3 gün sonra internet e girmeye çalışırken "Google Play Store durduruldu" hatası aldım bu hata 5 sn de bir çıkıyor ve acayip kasıyordu netten araştırdım ki bu sorunun çözümü varmış ve düzelttim.(Dün tekrar bu hata ile karşılaştım) Şimdi ben bu hatayı niye alıyorum anlamıyorum sizlerden yardım istiyorum sorun ney? Benden mi kaynaklanıyor?

Sümüklü samsung tan dolayi

I

ibrahim körpe

SDN Okuru
arkadaşlar sony xperia z2 kullanıyorum farming similator 2013 apk olarak indirdim oyunu kurdum ama açmaya çalıştığımda oyun durduruldu hatası veriyo başka hiç bi uygulamada bu sorun yok çözümü nedir acaba ?
ACİL YARDIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

leamistad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
burda anlatılan ve diğerleri google play paused hatası çözümü değil veya türkçe adıyla google play durduruldu hatası çözümü değil. Şans eseri kendim bulduğum çözümü videolaştırıp inanasınız göresiniz diye paylaştım sizde videodaki adımları izleyerek yapabilirsini ben her zaman bu sorun çıktığında böyle üstesinden geliyorum video işinize yararsa ki yarayacak beğenip arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın lütfen emeğe saygı kardeşler.

pantokrator

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim ayarlardan fabrika ayarlarına al açıldığında herşeyi güzelce yükle ayarla sıkıntı ortadan kalkar.

Son mesajlar