Google play bağlantı yok sorunu çözümü

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yunus tr Teşekkürler dediğini yapıp hosts dosyasını sildim anında düzeldi :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler benhostu siliyodum yanlışlıkla onun altındaki dosyayı sildim sonra etc dosyasında bir belge kaldı sonra feedom da hata verdi ne yapmam gerek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2-3 gün önce telefonum whatsaap haricinde hicbir uygulamaya girmiyordu bugunde telefonuma onun icin format attim ardindan facebook gibi yere girmeye basladim ancak gogle play tekrardene diyo internet baglantisi olmadigini soluyor oysa var dediklerini yapmaya calisiyorum surekli ayni hatayi soluyor yardımcı olabilirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ek bilgi*
Telefonunuz rootlu ise ve freedom yuklemisseniz goggle play acilmaz. Freedom u silip , root explorer ile sistem dosyalarina girin. ecc dosyasini bulun ve dosyanin icindeki "hosts" dosyasını silin.(telefonunuzun rootlu olmasi gerekiyor)
Yardım edebildiysem ne mutlu :thumbup:

Malesef bunların hepsini deneme më rağmen olmadı root lu benim telefon freedom vardı kaldırdım hosts u da sildim güncellemeleri kaldırdım verileri temizledim defalarca yeniden başlattım ama yinede banamısın demiyor. Başka bir çözüm sunar mısınız

@Pro Android

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer cihacında freedom gibi bir uygulama var is deactive yapılması gerekmektedir :thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cook tesekkur ederim saatim ve tarihim yanlışmış Allah razı olsun :)

A

android user

SDN Okuru
Arkadaslar bendede freedom var google play e falan giriyodum ama 1 saat önce bir sey oldu ne oldugunu bende bilmiyorum clash of clans oyununda iki hesabim var di diğer hesabıma giricektim bastim google ile baglan a giremedim hesabima google oyunlar uygulmasina girdim bu sefer internet varken bağlantı yok diyo halbuki internetin yanındayım kesin internete bisey oldu dedim mobil veriden denedim gene bi fayda etmedi freedomu stopladim gene olmadı bu sorunun cevabını bilen varsa lutfen yardım etsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Clash of kings oynuyorum ve 300 ve bin askerim var ve bu askerleri yetiştirmek zaman alıyor askerimi keserlerse bu emeğin bedelini kim ödeyecek

S

SDN Okururrru

SDN Okuru
Olmadı telefonda play store fabrika sürümüne geçti format atılınca düzelirmi acaba eğer olmazsa fabrika sürümünden de uygulama inermi ....??????

S

selimserdar

SDN Okuru
Ücretsiz olarak Google play store hediye kartı kodu almak herkes istemektedir. Bu yazımızda ücretsiz google play hediye kartı kodu kazanma yönetimini anlatacağım. Uygulama çok basit ve kullanışlıdır. Ücretsiz olarak para kazanabilir paranızı google play store hediye kartı kodu olarak alabilirsiniz veya paypal gibi ödeme yollarıyla da paranızı dolar olarak çekebilirsiniz.Uygulama sadece android cihazlarımızda çalışmaktadır. Uygulama ismi Whaff Rewards'dır. Aşağıdan ücretsiz bir şekilde indirip kurabilirsiniz. Apk dosyasını indirip android cihazımıza kuralım. Uygulamayı açtıktan sonra üst kısımda oturum aç yazısı veya login bulunacaktır. Facebook uygulamasına izin vererek whaff rewards'a giriş yapmış olacağız. Sizden davetiye kodu isteyecektir.*BU39393*kodunu girdiğinizde otomatik olarak hesabınıza yani bakiyeniz de*0,50 amerikan doları*eklenecektir.Nasıl para kazanacağımıza gelirsek, uygulamanın bize sunduğu uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamaları indirerek dolar olarak para kazanabiliriz. Her uygulama yaklaşık 0,50 dolar vermektedir buda yaklaşık 1,25tl yapmakta. Ayrıca uygulama yüklemeden de para kazanmayı olanak sağlıyor uygulama. Örneğin facebook sayfasını beğenerek 0,10 dolar veya google play da 5yıldız vererek gibi bir çok da kolay para kazanma yöntemi vardır. Eğer arkadaşlarınızı davet ederseniz de her arkadaş başına 0,50 dolar vermektedir.Kazandığınız bakiyelerinizi ödeme kısmından istediğiniz ödeme yöntemini seçerek paypal veya google play store hediye kartı kodu gibi ödeme alabilirsiniz. Uygulamada bazı yasaklar vardır. ödeme alabilmeniz için bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Öncelikle her cihazda 1 hesap kullanabilirsiniz ve kesinlikle proxy yasaktır başkada yasak bulunmamaktadır.

A

Asdjddj

SDN Okuru
Yunus sen ADAMSIN kardesim nekadar dua etsem az sana teli yeni aldim ve bu durhm basima geldi aynen senin dedigin gibi bu freedom yuzunden telefonu format atmaya goturudum bayram nedeniyle kapaliydi allahtan senin bu yazdigini gordum kardesim allah razi olsun

B

Burak363728

SDN Okuru
Biraz daha acarmisiniz ecc yi bulamadim freedom yuzunden oldugundan eminmisiniz

M

matrockhawk

SDN Okuru
En kesin ve en basit cozumu vercem size*

GOOGLE PLAY HİZMETLERİ İNDİRİP KURUN*
LİNK VERİLİOSA VEREBİLiRİM.

Y

YunuseTR

SDN Okuru
Ek bilgi*
Telefonunuz rootlu ise ve freedom yuklemisseniz goggle play acilmaz. Freedom u silip , root explorer ile sistem dosyalarina girin. ecc dosyasini bulun ve dosyanin icindeki "hosts" dosyasını silin.(telefonunuzun rootlu olmasi gerekiyor)

Ecc yok napcaz

O

Olmadiysa ne yapabilirz

SDN Okuru
Ek bilgi*

J

Jsjdjsj

SDN Okuru
Ek bilgi*

C

Cparty07nig

SDN Okuru
Arkadaşlar telefonumun markası GALAXY S3 ecc dosyasını bulamıyom yardım ederseniz sevinirim

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Güzel bilgiler. Tüm arkadaşlarımıza yardımcı olduğunu düşünüyorum. Bu hata genelde root'lu telefonlarda mı oluyor?