Google play bağlantı yok sorunu çözümü

Bu konuyu okuyanlar

hndnshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu dediğinizi 2 gundur yapıyorum telefonumu sıfırladım hatta 2 kere ama aynı hatayı verıyor sureklı yıne bastan alıyorum yapıyorum duzelıyor sonra aynı. Genel bıseyınden yapmam lazım yada cıhazı rootlayacagım. Sony xperıa z3

FERHAT BAHA KIR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yunus TR KARDESİM çok saol valla çok ihtiyacım vardı allah ne muradın varsa versin

FERHAT BAHA KIR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ek bilgi*
Telefonunuz rootlu ise ve freedom yuklemisseniz goggle play acilmaz. Freedom u silip , root explorer ile sistem dosyalarina girin. ecc dosyasini bulun ve dosyanin icindeki "hosts" dosyasını silin.(telefonunuzun rootlu olmasi gerekiyor)
Yardım edebildiysem ne mutlu :thumbup:
Çok yardımcı oldun saol

SlimeTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ek bilgi*
Telefonunuz rootlu ise ve freedom yuklemisseniz goggle play acilmaz. Freedom u silip , root explorer ile sistem dosyalarina girin. ecc dosyasini bulun ve dosyanin icindeki "hosts" dosyasını silin.(telefonunuzun rootlu olmasi gerekiyor)
Yardım edebildiysem ne mutlu :thumbup:
Kardeşim çok sağol buradan önce 5-6 farklı yerdeki gördüğüm şeyleri denedim ama olmadı senin sayende telefonum kurtuldu çok sağol. :)

altuntash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende de wifi baglantisi var ancak google play store'a giremiyordum. 3 gündür uğraşıyorum sonunda çözüldü. Şöyle ki:
1) Telefonu rootladım. hosts dosyasını sildim olmadı.
2) Bende freedom uygulaması yoktu.
3) Tarih saat ayarlarım doğruydu.
4) Telefonun DNS ayarlarını değiştirdim olmadı.

ANCAK telefondan Google Play Store'u kaldırdım. İnternetten apk dosyasını indirdim ve telefona yükledim. SONUNDA AÇILDI.