Google Pixel Suya Dayanıklı Olacak mı?

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Google Pixel Suya Dayanıklı Olacak mı?

Google’nin merakla beklenen Pixel serisi akıllı telefonlarının suya dayanıklı olup olmayacağı konusunda detaylar ortaya çıktı. İşte Pixel’i suda kullanıp kullanamayacağınızı cevabı.

Son düzenleme:

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Yani o kadar parayı suya atmak ha.Olmaz.:(

Reaksiyon puanı
10,325
suya toza dayanaklılığı ilk etapta çok önemli gözükmeyebilir, lakin 5" üzeri telefonlar genelde arka cepte taşınmak durumunda olduğu için tuvalette düşme riski her zaman vardır, yahut bir masa üstünde bir çocuğun bir bardak suyu üzerine boca etme ihtimali olabilir vs... o yüzden bu özellik her zaman için tercih edeceğim bir durumdur. Hatta geçmişte bir telefonumu bu şekilde bir kazaya uğradı ve bir daha hayır göremedim, az bir fiyata bırakıp üzerine yenisini almak zorunda kalmıştım.

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
suya toza dayanaklılığı ilk etapta çok önemli gözükmeyebilir, lakin 5" üzeri telefonlar genelde arka cepte taşınmak durumunda olduğu için tuvalette düşme riski her zaman vardır, yahut bir masa üstünde bir çocuğun bir bardak suyu üzerine boca etme ihtimali olabilir vs... o yüzden bu özellik her zaman için tercih edeceğim bir durumdur. Hatta geçmişte bir telefonumu bu şekilde bir kazaya uğradı ve bir daha hayır göremedim, az bir fiyata bırakıp üzerine yenisini almak zorunda kalmıştım.

Ben çeşmeden su içeyim derken suya düşürmüştüm bi tarihte çok kötü oluyor.