Google Photo ne kadar güvenli?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba arkadaşlar Google Photo'yu kullanmıyorum fakat çevremde çoğu kişi kullanıyor benim korkum fotoğrafların güvenliği benim girdiğim şifre konusunda değil fotoğrafların başka yerlerde kullanılması vb durumlar sizlerin bu konuda fikriniz nedir? sizce kullanılmalı mı? yoksa harici harddiske devam mı? teşekkürler

Bu risk, her depolama hizmetinde vardır. Bence Google, bu konuda en güvenlisi.
aslında güvenmiyor değişim fakat hesap açılırken bir sürü madde yazan sözleşmeye onay veriyoruz burada bu fotoğrafları isteğimiz yerde kullanabiliriz gibi bir madde olabilir mi? sizce internette bir kaç yerde yorumları okudum reklamlarda kullabilirler yazıyor denmiş

aslında güvenmiyor değişim fakat hesap açılırken bir sürü madde yazan sözleşmeye onay veriyoruz burada bu fotoğrafları isteğimiz yerde kullanabiliriz gibi bir madde olabilir mi? sizce internette bir kaç yerde yorumları okudum reklamlarda kullabilirler yazıyor denmiş
Paylaşmadığınız sürece gizli kalacağı yazıyor:
https://support.google.com/drive/answer/141702
Ben kullanmadım. Ancak daha güvenlisi varmış:
Owncloud nedir, nasıl kurulur? Şöyle ki:
Kullanımı hakkında en ufak bir fikrim yok ancak.

Ben oturumu kapalı bir şekilde kullanıyorum açıkçası fotoları bulut sistemine yüklemeyi sağlıklı bulmuyorum. HTC galeri uygulaması olsaydı cıhazımda hiç kullanmazdım.

çoğu arkadaş ikilemde sanırım güvenli diye düşünen de var güvenli değil diyende yorumlarınız için teşekkürederim

stat counter