Google Drive ve 15 GB'lık Veri Depolama hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Kistanbullu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar.
Merak ettiğim önemli bir konu var. Biliyorsunuz ki Google Drive 15 GB'lık ücretsiz Veri Depolama hakkı elde edebiliyoruz. Bende bu imkandan yararlanmak adına belki biraz da abartarak birden fazla gmail hesabı açtım ve şuanda neredeyse 100 GB'lık veriyi gmail hesaplarıma bağlı olan driveda saklıyorum ancak beni tedirgin eden bir nokta var ki bu da buraya yüklediğimiz verilerin ne kadar süre ile drive ortamında saklandığıdır. Bu konu ile ilgili yaptığım araştırmada bu husus ile ilgili bir süre sınırının olup olmadığını bulamadım. Yarın google çıkıp benim drive yüklediğim verileri silerse ben ne yaparım. Bu konu hakkında https://support.google.com/mail/answer/6558?hl=tr linkinde bir süreden bahsetmemiş. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımın bilgilerini paylaşmalarını istiyorum.
Teşekkürler.

Kistanbullu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kimse sorumu görmedi mi arkadaşlar?

iyotake

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan için bu drive hizmetini kapatacağını düşünmüyorum. Bu işi ücretli olarakta yapıyor çünkü, Ve ayrıca google hiç bir servisini kapatacağını duyurmadan, bugune kadar kapatmadı.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Ben de yapacaktım fakat vazgeçtim konum bilgisi ,hesaplara ve bilgilerime ulaşacağını söyledi ben de vazgeçtim.:eek: