Google Chrome'da adres satırına fare ile tıklayınca geri gidiyor

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Merhaba arkadaşlar,

Google Chrome'da adres satırına fare ile tıklayınca geri gidiyor veya bir başka sekmedeki adresi açıyor. Bu durumun sebebi ne olabilir? 1 aydır böyle.

Ayarlara da baktım ama bir şey bulamadım.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Merhaba arkadaşlar,

Google Chrome'da adres satırına fare ile tıklayınca geri gidiyor veya bir başka sekmedeki adresi açıyor. Bu durumun sebebi ne olabilir? 1 aydır böyle.

Ayarlara da baktım ama bir şey bulamadım.
Abi sadece tek bir bilgisayar da mı oluyor? :)
Bu arada hangi bilgisayarda Macbook Pro'da mı? Masaüstü Bilgisayar mı? Biraz daha detay verebilir misin abi?

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Abi en iyisi tarayıcı ayarlarını sıfırla. Daha sonra bir süre öyle kullan sorun tekrar olacak mı diye.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Öncelikle abi istersen bunu bir dene eğer denemediyseniz.
1531382362597.png

Bütün kutucukları işaretleyin. Taracıyı kapatıp açın yine durum söz konusu olursa Google Chrome'u kaldırın ve tekrar yükleyin. Bu sefer de çözülmez ise bilgisayarda yazılımsal bir aksaklık oluşmuş olabilir. O yüzden de format atmayı da deneyebilirsin. Eğer windows 10'da güncellemeler sonrası rastladıysanız. Bir kaç sürüm öncesi versiyonunu yüklemeyi deneyebilir ya da Google Chromium indirip o hata düzelene kadar geçici olarak kullanabilirsin abi. :)

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
İşletim sisteminiz, Chrome sürümünüz tam olarak nedir ve çözüm bulmak için neler denediniz bilmiyorum.
Yukarıdaki önerilere ek olarak, uyguladıktan sonra,
(varsa) tarayıcı uzantılarını ve temalarınızı da kontrol edin derim.