Google chrome yükleyemedim sorun nedir?

Bu konuyu okuyanlar

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
arkadaşlar bugün arkadaşımın bilgisayarına hiç bir şekilde chrome yükleyemedim, sıkıntı aslında şöyle oluştu facebook oyunlarına eklenti yüklenemedi diye hata vermiş, daha sonra pc ye baktığımda bir çok güncellemenin yapılmadığını görüp bütün güncellemeleri yaptım, bütün driverlar dahil. daha sonra explorerda flashı yükledim facebooktaki oyunları açtım, tam bu sırada chrome giriş yapacaktım hata verdi açmadı, daha sonra silip, yeniden chromu yüklemeye kalktım ama hiç bir şekilde olumlu cvp vermedi, YÜKLEMEDİ. proğram satıcınıza başvurun gibi komik bir hata verdi. ne yapmam lazım ? chromsuzda olmuyor pc arkadaşlar?????? lütfen cvp ?

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
bu arada pc nin özellikleri olumlu i3 işlemci, 4 gb ram 1 gbyt ekran kartı mevcut.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Bilgisayarının donanımı önemli değil. Chrome'u sitesinden yeniden indirip kurmayı deneyin. Belki yüklemeye çalıştığınız vakit sunucularda bir arıza olmuştur. Chrome'u nereden indirdiğinizi de sorabilirmiyim ?

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Bilgisayarının donanımı önemli değil. Chrome'u sitesinden yeniden indirip kurmayı deneyin. Belki yüklemeye çalıştığınız vakit sunucularda bir arıza olmuştur. Chrome'u nereden indirdiğinizi de sorabilirmiyim ?
kendi sitesinden olmadı başka bir siteden hiç biri faydalı olamadı. indirdiğimde setup olarak indirmedi beyaz bir dosya halinde indirdi web dizinden açın dedi ama olmadı. ben güvenlik kipinden şüphelendim.