Google chrome eklenti kaldırma ?

Bu konuyu okuyanlar

babyfaced07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar olay regedit de bitiyor.. uzantıya hangi site sebep olduysa ya da hangi siteler etkilendiyse o sitelerin ismini yazıp onlarla ilgili çıkan herşeyi silin.. benim ki facebook tan oldu facebook yazdım bi kaç birşey çıktı onlarıda sildim baktım düzeldi.. inşallah sizinkilerde düzelir.. yardımcı olduysam ne mutlu bana.. ha bide uzantıda ki kodları da yazıp silmeniz lazım..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yönetilen uzantı kaldıralmaz diyor regeditten bile yapamadım bnde format attım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
uzantıları tıklıyorum chrome web sayfası çıkıyo ne yapmalıyım :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bende kaldır seçeneğini seçemiyorum kapalı adobe flash player 13.6 die eklenti var simeray die bir siteye yönlendiriyor googleden mozillada vardı o eklenti kaldırdm sorum çözüldü ama chromeden kalkmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
biraz açıversen uzantılar sekmesini nasıl açıcaz nendede reklamlar felan çıkıyo kurulu eklentileri felan bulamadım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben eklentilerin dosyasını tamamen silmek istiyorum yani chrome uzantılarında pasif olarak dahi olsa gözükmesin ne biliyim ben casus yazılım mı değil mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa arkadas bende de flash player 1.0.4 var kalkmiyo bu ne bicim is yaa

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim choreme da flash player adı altında gizli bir virüs var v9 . com diye bir site var ona girip duruyor uzantılara giriyorum flash playeri kaldırma düğmesi yok tik işareti var sadece ve o da kaldırılmıyor sadece görev yöneticisinden kaldırabiliyorum fakat her seferinde yeniden açılıyor bunu nasıl halledebilirim yardımcı olursanız sevinirim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bu sorunu çözdüm google nin sağ üst köşesindeki ayarlara girin snra arka palandaki sayfaları görüntüle deyin snra uzantılara işlemi bitir deyin ve araçlardan uzantılara girebilirsiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Peki Google chrome Güncellediği onca shockwaveyi işletip bi öncekini silmiyor ve buda Birçok İnternet sitesinde başta youtuba video izlemene engel oluyorsa ? Bemce Chrome Sadece Dert. :hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eklentiyi kaldırmak için ayarlar uzantılar diyorum . Bana gelen sayfa Chrome Web Mağazası, Her hangi bir eklenti kaldır gelmiyor yardımcı olur musunuz .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben sorunu buldum hemde kesin buldum google chrome arama yerine chrome:plugins yazın bütün uzatıları devre dışı bırakın bu kadar
:biggrin:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bişey sorucam ben kaldırdım uzantılardan ama hala sorun devam ediyor ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sag en üst çarpını altındaki 3çizgiye tıkla ayarlara gir uzantılara gir çöp kutusuna tıkla kaldır likelo yu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaslar kolay gelsin bn bilgisayarımda normal dururken bürsürü reklam ve eklenti geliyor araçlardan ve crome de ayarlardan uzantıları kaldırıyorum yine geliyor çok sinir edici bişey bi yardımcı olurmusnuz bilen varsa lütfen ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
uzantılarda flash player 1.0.4 var kaldırılmıyor o kadar cok aradım ki çözümü bikaç program denedim kayıt defteri temizledim kalkmıyor saçma sapan ... yeni sekmede v9 reklamı cıkıyor onunda dısında KURUMSAL POLİTİKA TARAFINDAN YÜKLENMİŞ YAZIYOR kalkmıyor ne olur bilen cıksın artık.............

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya kardeşim bendede uzantılar bölümünde flash player google shockwave var ama bir türlü kaldıramıyorum kaldırıldı diyor ama pc yi kapatıp açınca kaldırılmıyor yine gözüküyor bi yardım edin ya valla

kopse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Silinmeyen uzantıları - eklentileri
C:\Users\KullaniciAdiniz\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions

girerek manuel olarak silebilirsiniz. http://www.ozengen.com/google-chrome-uzantilar-silinmeme-sorunu/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende AlilTuboeNoAds var ve kaldırma yetkisi vermiyor kayıt defterindede çıkmıyor muhtemelen malware..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ama eklentilerde gözükmüyorki kladiralim .ama virus gibi davraniyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler benim sorun farklı skype ı indirdim ama crome a msn türkiye indi kaldıramıyorum yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
CSE VEYA NETMAHAL bunların tek cozumu var sıstemı gerı yukleyın olsun bıtsın, sorun ortadan kalkar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar youtube girince altta ve yanlarda reklamlar geliyo uzantılara girdim kaldırmak için ama hiç uzantı yok diyo yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eklenti kurdum ama silemiyorum yönetici tarafından yönetiliyor diyo yardımm