Google Bilmiyor Bunu

Bu konuyu okuyanlar

sefas

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Gmail Hesap Açılış Tarihini Öğrenme

gmailaltarihinirenme.jpg

1-)Gmail Hesabınıza Giriş Yapınız
2-)Ayarlar Bölümüne Giriniz
3-)Yönlendirme ve POP/IMAP Giriniz
4-)tüm postalar için POP'u etkinleştir(daha önce indirilmiş olan postaları da dahil et) Seçeneğini Etkinleştirin

1. Durum: 00 00 0000 tarihinden beri gelen tüm postalar için POP etkindir
00 00 0000 hesap açılış tarihimiz gmail hesabımızı kurtarmak için bu gerekli bize google soruyor çünkü bu yöntemi kendim buldum.Google bilmiyor

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Tamamı kalın renkli içerik yazmıyoruz.!

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Google bilmiyormu :) Onu yapan zaten Google değilmi :)

ufukcoskun

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Bir ara con isimli dosya oluşturulmuyor Microsoft bile nedenini bilmiyor diye sallamışlardı :D

Google nasıl bilmiyor ? Bu tip şeyler kendi kendine oluşmuyor ki :)

sefas

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Tamamı kalın renkli içerik yazmıyoruz.!

Bilgi Amaçlı Yazılarda Geçerliyse Ceza Puanıma Razıyım

Google bilmiyormu :) Onu yapan zaten Google değilmi :)

Google Ama Hiçbir Yardım Makalesinde Nasıl Öğrenileceğine Dair Bilgi Yok

Bir ara con isimli dosya oluşturulmuyor Microsoft bile nedenini bilmiyor diye sallamışlardı :D

Google nasıl bilmiyor ? Bu tip şeyler kendi kendine oluşmuyor ki :)

Kendi Kendine Oluşmadı Zaten Her Zaman Vardı.Şifreyi Unutanlara Hesap Açılış Tarihini Soruyor

4nonymous

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuyla alakalı değil ama hakikata bir kapı açıldı paylaşmak istedim. Arkadaşın dediğini google ın bilmeme ihtimalinin olmadığını onun başka amaçla yapılıp rastgele o özelliğin oluşamayacağını akıl kabul etmediği gibi. Şu muhteşem kainatta içerisinde her bir atomundan yıldızlara kadar mükemmel işleyen sistemin kendi kendine olması nasıl akıl alır ve mümkün olabilir. Saygılarımla...

sefas

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Konuyla alakalı değil ama hakikata bir kapı açıldı paylaşmak istedim. Arkadaşın dediğini google ın bilmeme ihtimalinin olmadığını onun başka amaçla yapılıp rastgele o özelliğin oluşamayacağını akıl kabul etmediği gibi. Şu muhteşem kainatta içerisinde her bir atomundan yıldızlara kadar mükemmel işleyen sistemin kendi kendine olması nasıl akıl alır ve mümkün olabilir. Saygılarımla...
Yanlış Anladın Google Yardım Makalelerinde Gmail Hesap Açılış Tarihini Sadece Hesabı Açarken Gelen Hoşgeldin Maili İle Öğrenebiliyoruz.Ben Farklı Bir Yol Buldum Ama Bunu Google Bilseydi Yardım Merkezine Makale Olarak Koyardı.

Aynı soruyu geçen sene google yardım merkezine sormuşum.İsteyenler bakabilir.

http://www.google.com/support/forum/p/gmail/thread?tid=0031f46bb7993035&hl=tr

4nonymous

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Google derken kastedilen yardım bölümüyle ilgileneler sanırım. sonuçta o bir program ve o programı yazan mutlaka o bilgiyi tutacak bir komut kullanmıştır. Yani kayıt tarihlerini tutan bir değer kullanmış ki tutuluyo ve sizde ulaşıyorsunuz. Siz daha önceden yazılmış bir veriyi kullanmayı bulmuşsunuz diyelim. Bunu gmail yardım ekibinin bilmemesi normal değil ama o ayrı bir konu benim kastettiğim oraya o değerin o programı yapan biri tarafından koyulmuş olması. Yani bu olay bana Allah'ın varlığının ispatına bir delil olarak aklıma geldi. DNA'mızda bir sürü bilgi ve şifre girilmiş. Biz sadece o şifreleri buluyoruz anlamaya çalışıyoruz. Aynı senin olayın gibi yani sende keşfetmişsin ama daha önceden bilen biri var onu oraya yazmış. Bilmem anlatabildim mi? Keşfinizden dolayı tebrikler...:)

A|dem

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Saçma sapan bir konu. Forum kirliliği. Google onu biliyor. Bende orada tarih yazıyor. Hesapta ya sürekli pop aktifti ya da hiç aktif etmediniz. Ya da hiç pop üzerinden eposta almadınız. Sizle alakalı bir şey.

sefas

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Saçma sapan bir konu. Forum kirliliği. Google onu biliyor. Bende orada tarih yazıyor. Hesapta ya sürekli pop aktifti ya da hiç aktif etmediniz. Ya da hiç pop üzerinden eposta almadınız. Sizle alakalı bir şey.

Saçma Sapan Birşey Değil Bu Neden Mi Hesabınız Herhangi Bir Sebebten Dolayı Başkasının Eline Geçerse Gmail Hesap Açılış Tarihini Soruyor Ve Benim Gibi Gmaile Hoşgeldiniz Mailini Silerseniz Hesabınızı Ne Zaman Açtığınızı Öğrenebileceğiniz Bir Yol Yordam Yok.Bende Bunu Buldum Sizlerle Paylaşayım Dedim Eğer Saçmaysa Konuyu Kilitleyin.

EropaKING

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Bilgilendirme amaçlı olarak verilmiş güzel bir konu...

Amma velakin bildiğim kadarıyla GMAIL için POP desteği varsayılan olarak ETKIN gelmiyor. Ben geçen sene söz edilen kısımlara girerek Windows Live Mail ayarlarını oluşturmak için Pop servisini aktive ettiğimi hayırlıyorum. Az önce kontrol ettim..
Sizin belirttiğiniz yerde benim 3 yıllık GMAILin Açılış tarihi değil, POP servisini etkinleştirdiğim tarih olan 22 Nisan 2009 görünmekte...

Anlaşılan oradaki tarih her zaman Hesap Açılış Tarihi olmayabiliyor. Bende ufak bir ayrıntı vereyim dedim.
Yine de bilgi için teşekkürler :)

Ahmed Han

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Güzel bilgiler bunlar, hemen not edeyim ben, lazım olabilir.
Teşekkürler.

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Benimkinde görünüyo hesap açılış tarihi.

talsuv61

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Denedim ama doğrusu çıkmadı, önce 9.4. 2009 çıktı sonra bi daha denedim 27 şubat çıktı. hesabımda yaklaşık 4 senelik diye hatırlıyorum.

FY2005

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
O tarih POP'u ne zaman etkinleştirdiyseniz onu gösteriyor. Hesabınızı aldığınız tarihi değil.

A|dem

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bilgilendirme amaçlı olarak verilmiş güzel bir konu...

Amma velakin bildiğim kadarıyla GMAIL için POP desteği varsayılan olarak ETKIN gelmiyor. Ben geçen sene söz edilen kısımlara girerek Windows Live Mail ayarlarını oluşturmak için Pop servisini aktive ettiğimi hayırlıyorum. Az önce kontrol ettim..
Sizin belirttiğiniz yerde benim 3 yıllık GMAILin Açılış tarihi değil, POP servisini etkinleştirdiğim tarih olan 22 Nisan 2009 görünmekte...

Anlaşılan oradaki tarih her zaman Hesap Açılış Tarihi olmayabiliyor. Bende ufak bir ayrıntı vereyim dedim.
Yine de bilgi için teşekkürler :)

XX tarihinden beri gelen tüm postalar için POP etkindir

*tüm postalar için POP'u etkinleştir(daha önce indirilmiş olan postaları da dahil et)
*Şu andan itibaren gelen postalar için POP'u etkinleştir
*POP'u devre dışı bırak

---

Şu andadan itibaren gelen postalar için POP'u etkinleştiri seçmişsiniz.
Tüm postalar için yaparsanız gmail'e giriş tarihiniz çıkar.

Basit bir şey ne kadar yanlış anlaşılmış ve tartışılmış.

EropaKING

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
XX tarihinden beri gelen tüm postalar için POP etkindir

*tüm postalar için POP'u etkinleştir(daha önce indirilmiş olan postaları da dahil et)
*Şu andan itibaren gelen postalar için POP'u etkinleştir
*POP'u devre dışı bırak

---

Şu andadan itibaren gelen postalar için POP'u etkinleştiri seçmişsiniz.
Tüm postalar için yaparsanız gmail'e giriş tarihiniz çıkar.

Basit bir şey ne kadar yanlış anlaşılmış ve tartışılmış.

Yaptığınız açıklama konu ile ilgili daha ayrıntılı bir sonuç almamızı sağladı :)
Teşekkürler..
Dediğiniz seçim uygulanınca gerçekten Hesabın Açılış tarihi veriliyor.
Bilgilendirme için tekrar teşekkürler..

emredrsn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
artık olmuyor galiba Tüm postalar için POP etkin yazıyor yardım edin

Engin saritas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bendeneden olmuyo oynumu caldilar hesap kurulus tarihi istiyo ama olmuyo yazmiyo neden bilgisauardan o dediginiz ayara girdim

Son mesajlar