Goldmaster sr-1160 hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Yamtarxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba bende goldmaster sr-1160 mini hifi Bi sistem var buna ekstra hoparlör eklemek istiyorum ses sistemi hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Arkadaşlar merhaba bende goldmaster sr-1160 mini hifi Bi sistem var buna ekstra hoparlör eklemek istiyorum ses sistemi hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi
Ayrıyetten bir ses çıkışı olmadığı için diğer ses çıkışlarından almanız lazım Bunu da yaparsanız hoparlörlerin izin ses kalitesi düşer Bence yapmayın

Yamtarxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kabinde tek hoparlör var bas mid tiz tek yerden geliyor bu haliyle de çok kaliteli Bi sesi var diyemem. Hani olursa 1 2 mid takayım dedim de neyse artık çok teşekkür ederim ilginiz için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide bişey daha sorayım sistem dükkanda şuan dükkan 10m yükseklik 12 m genişlik ve 20m uzunlukta baya büyük boş Bi alan müzik çalarken sistemin yanında kalite iyi ama uzaklaştıkça acayip bozuluyor bunun alanla yankıyka falan alakası olabilir mi

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Kabinde tek hoparlör var bas mid tiz tek yerden geliyor bu haliyle de çok kaliteli Bi sesi var diyemem. Hani olursa 1 2 mid takayım dedim de neyse artık çok teşekkür ederim ilginiz için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide bişey daha sorayım sistem dükkanda şuan dükkan 10m yükseklik 12 m genişlik ve 20m uzunlukta baya büyük boş Bi alan müzik çalarken sistemin yanında kalite iyi ama uzaklaştıkça acayip bozuluyor bunun alanla yankıyka falan alakası olabilir mi
O sistemin ikisi bir arada olduğu için bas ve ses birbirine karıştığı ndan dolayı sesi bozuyor dükkan gibi yerlere oto ses sistemi öneririm toplarsınız Bir de bilgisayar güç kaynağı bağladığınız zaman 40 amperlik çalıştırır

Yamtarxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O işi pek beceremem maalesef amperdi wattı pek bilgim yok şimdilik bunla idare edeyim o zaman çok teşekkür ederim