Gold.com

Bu konuyu okuyanlar

AEge67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, ben gold.com'dan oyun alacağım bu işlerde biraz yeniyim. Kredi kartıyla yapmak istemiyorum. Eve kapıda öde de olmasını istemiyorum, acaba kargoya gidip orda ödeyip alabiliyor muyuz? Cevap verirseniz sevinirim.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Kapıda öde seçeneği varsa yapabilirsiniz,kargonun bulunduğunuz ile geldiğinde kargo dağıtıma çıkmadan şubeye gidip alabilirsiniz. Bana kalırsa gold dan oyun almanın bir mantığı yok kutulu oyuna para vereceğine steam den daha ucuza oyun sahibi olabilirsin.

AEge67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Peki Steamden aldığımız oyunlar internetten mi iniyor?

AEge67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Saolun verdiğiniz bilgiler için:thumbup:

AEge67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Peki daha iyi olur.

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Günümüzde çıkan oyunların neredeyse çoğu 40 50 gb boyutlarinda ve gerçekten akk olduğu için sınırlı yapıyor insani o yüzden kutulu oyunlar en iyisi ama inceleyin cd takip yüklemeli olsun steam indirmeli olursa yine aynı hesap olur.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Günümüzde çıkan oyunların neredeyse çoğu 40 50 gb boyutlarinda ve gerçekten akk olduğu için sınırlı yapıyor insani o yüzden kutulu oyunlar en iyisi ama inceleyin cd takip yüklemeli olsun steam indirmeli olursa yine aynı hesap olur.
Bundan 2 sene önce aldığım mw3 her türlü steam den indiriyordu kutulu aldığıma pişman olmuştum ama fifa 15 öyle değil dvd üstünden kurulumu yaptı.