god of war hikayesi bilgisizliği

Bu konuyu okuyanlar

tolgaaslan94

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar. Ben bugün her zaman merak edip oynamak istediğim bir oyun olan God Of War 4 oyunu aldım.
Ama şöyle de bir konu var ki, daha evvelden oyunun eski serilerini hiç oynamadım ve hikayeyi hiç bilmiyorum. Buna nazaran doğrudan oyuna başlasam çok yarım yamalak bir hissiyat verir mi ya da problem olmaz mı? Olursa da hikaye ve geçmiş hakkında kısa yoldan ( diğer oyunları oynamadan) bilgi edinebileceğim bir kaynak var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Sparkton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Belki de oyunda baya ilerleme kaydedip hikayeyi de araştırmışsındır. Ama yine de cevap vereyim dedim. Dördüncü oyundan itibaren farklı bir mitolojiye geçtikleri için fazla bir kaybın olmaz. Çünkü normalde Kratos'un erkek çocuğu bile yok. Fakat yeni oyunda mitoloji değiştirildiği için oyunda değişti haliyle. Yine de bence hikayeye kısaca göz atman senin de yararına olur. Buradan bakabilirsin. Kısa bir şekilde anlatılmış. Daha anlatılmayan çok şey var ama bu kadarı yeterli olur çünkü çoğu bilgi yeni oyunda işine yaramaz. Sadece Kratos'un hikayesini öğrenmiş olursun. Kolay gelsin.

yanyazan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Fırsatın olursa diğerlerini de kesinlikle oyna derim. Bulamazsan bile bilgisayarına playstation 3 emülatörü indirip oynayabilirsin.