Gnd Bilişim Güvenilir Midir?

Bu konuyu okuyanlar

erotero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Ben kardeşime doğum gününde, son bir kaç aydır ilgisini çektiğini gördüğüm için xbox 360 almayı düşünüyorum. Araştırırken gnd bilişim adlı bir mağaza buldum. Ama güvenliği, garanti kapsamı hakkında aklımda soru işaretleri var (rgh model alacağım için). Ben ürünü kapıda ödeme ile alacağım.İç anadolu bölgesindeyim, gelirken bir hasar görürse bunu geri çevirebilir miyim ve kaç günde elimde olur?

Kusura bakmayın fazla uzattım
lol2.gif

Lee Tai

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Ben mouse pad aldım sorun olmadı. Ama büyük bütçeli ürün alıcaksan iletişime geç. N11 den mi alıyosun bu arada ?

erotero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben mouse pad aldım sorun olmadı. Ama büyük bütçeli ürün alıcaksan iletişime geç. N11 den mi alıyosun bu arada ?
Hayır N11 den değil kendi sitelerinden sipariş vermeyi düşünüyorum. Benim en çok merak ettiğim şeyler; kapıda ödeme ile alacağım için kontrol etme şansım olacak ama bu işlem sırasında herhangi bir sorun çıkarsa iade hakkım olacak mı ve bu tür yani rgh işlemi uygulanmış ürünlerin garantisi kendi kapsamlarında mı oluyor?

Lee Tai

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Öyle yapacağına N11 den baksana mağazasasında xbox var mı. Ürün eline ulaşana kadar ödemeyi onaylamak zorunda değilsin. Açar kontrol edersin sorunluysa tutanak tutturup geri yollarsın. Hiçbi sıkıntı yaşamazsın.

erotero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öyle yapacağına N11 den baksana mağazasasında xbox var mı. Ürün eline ulaşana kadar ödemeyi onaylamak zorunda değilsin. Açar kontrol edersin sorunluysa tutanak tutturup geri yollarsın. Hiçbi sıkıntı yaşamazsın.
Tamam bakıyorum şimdi

Lee Tai

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
33 tane xbox360 ürünü varmış. Extra donanımlı veya donanımsız. Kendine uygun donanımlı olanı sipariş edebilirsin.

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
O kadar pahalı bir ürünü iki kuruş az para ödeyeceğim diye kargoyla almazdım. Firma güvenilirliğinden çok, kargoda olabilecek kötü durumlar için bu değerlendirmem...

Lee Tai

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=338547]erotero[/MENTION] durum nedir ?

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Millet televizyon alıyo kargoyla.
Millet cep telefonu da alıyor kargoyla, hatta 250 TL'ye iPhone alanlar da var. :) Milletin doğrusu benim doğrum değil, senin doğrun olmak zorunda da değil, kargoda olabilecek bir arızada uğraşmak zorunda kalırsam başı ağrıyacak olan ben olacağım. Eğer İstanbul'da yaşıyorsan, çevrende hemen tüm mağazalar var ise Internet'ten almak kesinlikle akılcı değil. Ama eğer İstanbul dışında isen mecbur kalmışsan tercih etmem ama elektronik ürünü yine de Internet'ten alabilirim.

erotero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Millet cep telefonu da alıyor kargoyla, hatta 250 TL'ye iPhone alanlar da var. :) Milletin doğrusu benim doğrum değil, senin doğrun olmak zorunda da değil, kargoda olabilecek bir arızada uğraşmak zorunda kalırsam başı ağrıyacak olan ben olacağım. Eğer İstanbul'da yaşıyorsan, çevrende hemen tüm mağazalar var ise Internet'ten almak kesinlikle akılcı değil. Ama eğer İstanbul dışında isen mecbur kalmışsan tercih etmem ama elektronik ürünü yine de Internet'ten alabilirim.
Hocam zaten ben de internet alışverişlerine pek sıcak bakmayan birisiyim ama ilk mesajda belirttiğim gibi İç Anadoludayım. Bu yüzden elden almak gibi bir şansım yok ben de önceden buradan alışveriş yapan birisi var mı güvenilir mi diye merak ettim.

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Hocam zaten ben de internet alışverişlerine pek sıcak bakmayan birisiyim ama ilk mesajda belirttiğim gibi İç Anadoludayım. Bu yüzden elden almak gibi bir şansım yok ben de önceden buradan alışveriş yapan birisi var mı güvenilir mi diye merak ettim.
Öyleyse şöyle söyleyim, firmayı tanımıyorum, çok iyi kefil olanlar olsa bile, ismi duyulmamış bir firma iki kuruş zarar etmemeyi senin memnuniyetine tercih edebilir. O yüzden iki kuruş fazla var, bilindik bir yerden al.... Firma belki çok iyi çok dürüst sahipleri kusuruma bakmasın, ama durum benim gözümde bu...

erotero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öyleyse şöyle söyleyim, firmayı tanımıyorum, çok iyi kefil olanlar olsa bile, ismi duyulmamış bir firma iki kuruş zarar etmemeyi senin memnuniyetine tercih edebilir. O yüzden iki kuruş fazla var, bilindik bir yerden al.... Firma belki çok iyi çok dürüst sahipleri kusuruma bakmasın, ama durum benim gözümde bu...
Hocam sorunu zaten pek açmadığım için çoğu kişi yanlış anladı. Benim için vereceğim fazladan 100 200 lirada gözüm yok sonuçta 1 kere alıyorsun ama benim sorun çıkartan yönüm kardeşimin oyunları korsan oynayacak olması. Yani bunun için rgh işlemi uygulanmış gerekiyor ki bunlar da büyük teknoloji marketlerinde normal olarak satılmıyor. Sanırım bu sefer sorunum anlaşılmıştır. :)