Gmail Storage

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Google’ın ücretsiz olarak sağladığı yaklaşık 3 GB’lık alan yetmiyorsa daha fazla alan talep edebilirsiniz. Daha fazla alan isteyenler, detaylar burada.

Farklı Google hizmetleri için ortak olarak kullanabileceğiniz 4 farklı seçenek sunuyor. Alanınızı Picasa Web Albums ve Gmail için kullanabilirsiniz, Google Docs ve Page Creator bu alanı kullanıp kullanmayacağı henüz belli değil. Büyük ihtimal en kısa sürede diğer hizmetler için de destek gelecektir.

google-storage.gif

Bu Kadar Alan Bedava Olur mu?

Google bu hizmeti uygun fiyatlara sizlere sunuyor. İşte fiyat listesi:

::
6 GB (Yılda 20 Dolar)
:: 25 GB (Yılda 75 Dolar)
:: 100 GB (Yılda 250 Dolar)
:: 250 GB (Yılda 500 Dolar)

Bilgi için: Google
Yazan: Burak Barbak
SDN - http://shiftdelete.net

mehmet

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
47
arkadaş bende google hesabımdan ne kadarını kullanabildiğimi nasıl öğrenebilirim

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Mail üzerinden dosya transferi yapanlar için güzel ve bilgilendirici bir haber. Teşekkürler. :)

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
mehmet1101 dedi ki:
arkadaş bende google hesabımdan ne kadarını kullanabildiğimi nasıl öğrenebilirim
Mail anasayfasının altında yazıyor.2890mbnin xxx(%5) kadarını kullanıyorsunuz diye..
Bence gereksiz bişey ben onları dolduramamki hangimiz şimdiye kadar 10mbden fazla mail kutusunu doldurabilmiş.Ben 2gbyi ömür boyu dolduramam bana lazım değil..

mehmet

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
47
Alıntı sahibi: mehmet1101 üzerinde Bugün 12:13
Mail anasayfasının altında yazıyor.2890mbnin xxx(%5) kadarını kullanıyorsunuz diye..
Bence gereksiz bişey ben onları dolduramamki hangimiz şimdiye kadar 10mbden fazla mail kutusunu doldurabilmiş.Ben 2gbyi ömür boyu dolduramam bana lazım değil..
hayır ben onu demiyorum
google diğer hizmetleride dahil ne kadar yer kapladığımı nasıl öğrenebileceğimi soruyorum
yani yukarıdaki ekrana nasıl ulaşabilirim

mehmet

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
47
yanlış oldu acemiyimde
hayır ben onu demiyorum
google diğer hizmetleride dahil ne kadar yer kapladığımı nasıl öğrenebileceğimi soruyorum
yani yukarıdaki ekrana nasıl ulaşabilirim

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Google nasıl para kazanacağını iyi biliyor anlaşılan. 3 GB bana fazlasıyla yetiyor şimdilik, ileride ne olur bilemem ama farklı bir hesap daha alırım o zamanda :)

akifsever

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yahoo hatta mynet mail sınırsız iken google neden paralı sisteme geçti anlamadım.
belki sadece mail için olmadığı bu hafızanın picasa web albums içinde kullanılır olması yüzünden olabilir. MSN space genelde resim albümü yapmak için kullanılırken verdiği alan 30 MB (son baktığımda bu kadardı).ve bu alanı parayla artırılabilirsiniz. picasa web albums 256 mb ikan artı ve 1GB oldu istenildğinde artırılabilirdi şimdi mail ile birlikte.

xmenac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sanırım bu iş en çok hakkı abi ye ve p2m cilere yaradı :D

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
akifsever dedi ki:
yahoo hatta mynet mail sınırsız iken google neden paralı sisteme geçti anlamadım.
belki sadece mail için olmadığı bu hafızanın picasa web albums içinde kullanılır olması yüzünden olabilir. MSN space genelde resim albümü yapmak için kullanılırken verdiği alan 30 MB (son baktığımda bu kadardı).ve bu alanı parayla artırılabilirsiniz. picasa web albums 256 mb ikan artı ve 1GB oldu istenildğinde artırılabilirdi şimdi mail ile birlikte.

bu alanı sadece mail için yapmıyorlar, yakında googlepage için de kullanılabilir olacak sanırım...şimdilik webalbüm ve mail için 3 GB yetmiyorsa 20 dolar vermekten çekinmemek lazım :)

murmillo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben gdrive denemiştim bu alan için ama hiç bir verim alamadım, alan varsa lütfen belirtsin.

Son mesajlar