Gmail Silinen dosyalar

Bu konuyu okuyanlar

Sry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün gmailimde yanlışlıkla bana önemli olan bir dosyayı sildim dalgınlığıma geldi geri getirmek için neler yapabilirim bir yolu var mıdır :huh:

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Dün gmailimde yanlışlıkla bana önemli olan bir dosyayı sildim dalgınlığıma geldi geri getirmek için neler yapabilirim bir yolu var mıdır :huh:

çöp kutusundan (trash) da sildin mi?

Sry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çöp kutusundan da sildiysen daha geri dönüşü yok :mrgreen:
aynı hatayı bende yapmıştım...:glare:
google ile iletişime geçsek anlatsak derdimizi çare olmazlar mı :)

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Çöp kutusundan hemen silinmez ise, 30 gün süreyle çöp kutusunda bekledikten sonra otomatikman silinmekte ve iletilere ulaşılması maalesef mümkün olmamaktadır. Eğer, bu süre geçmemiş ise çöp kutusundaki iletilerinizi işaretlemek suretiyle işaretleyerek gelen kutusuna aktarabilirsiniz.
(Alıntı)

Yapabileceğinfazla birşey yok. Ancak,

*Silinen ileti ve hesaplardan kalan kopyaların etkin sunucularımızdan silinmesinin 60 gün sürebileceğini ve bunların yedekleme sistemlerimizde bir süre daha kalabileceğini lütfen unutmayın.

şeklinde gmail yardımda bir ibare var. Belki mesaj atarak konu ile ilgili yardım isteyebilirsin. Ama pek mümkün görünmüyor.

Kaynak:
https://productforums.google.com/fo...$20emailler/gmail-tr/FODBOM6uInQ/T1FXt5MuesMJ

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
senin için önemli olan maili gönderenden tekrar istemenden başka çare yok malesef :)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Teşekkür ederim :)

Maalesef kendim oluşturmuştum kendime göndermiştim :)

eee kendin oluşturduysan bilgisayarında bir yere kayıt etmişsindir... ama sanırım sen direkt mailde oluşturdun ve kendine gönderdin...

gönderilmişleri de sildin mi?

configure

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Böyle durumlar için yedek bir tane mail adresinin olması güzel oluyor. Kendimde aynı şeyi yaptığım için tavsiye ederim. Farklı bir e-mail daha aç, gelen bütün maillerinin bir kopyasını oraya yönlendirecek şekilde ayarla. Böylece bu adresten silsen bile bir kopyası o adresinde olacağı için rahat olursun :)

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Böyle durumlar için yedek bir tane mail adresinin olması güzel oluyor. Kendimde aynı şeyi yaptığım için tavsiye ederim. Farklı bir e-mail daha aç, gelen bütün maillerinin bir kopyasını oraya yönlendirecek şekilde ayarla. Böylece bu adresten silsen bile bir kopyası o adresinde olacağı için rahat olursun :)

En güzel Çözüm bu

Sry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eee kendin oluşturduysan bilgisayarında bir yere kayıt etmişsindir... ama sanırım sen direkt mailde oluşturdun ve kendine gönderdin...

gönderilmişleri de sildin mi?

aynen oluşturup sildim dediğin gibi :(

güzel önerin bundan sonra öyle yapmalıyım bende yoksa gidince kötü oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba gmailimde bana bi dosya göndermişlerdi maili silmedim ancak dosya yok ekte nasıl bulabilirim yardımcı olurmusunuz dosya silinmiş

lutfuhoca

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Galiba gmailde bir ayar vardı size gelen mailleri kopyalayıp mail atıyordu sanırım.