Gmail mi ? Hotmail mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Mrtaltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
yok olay şu ms e bilgi topluyor diye dem vururlar ama elleriyle avrupada defalarca kişisel bilgi toplamadan mahkemelik olmuş google a güvenirler bu işin mantığını arıyorum işin doğrusu ha güvenilir mail ücretsiz olarak yok her halukarda bir şey çıkıyor işin altından o ayrı
Ee bunlar okuduklarını söylüyor da diğerlerinin okumadığını mı sanıyorsun?
bak burada bir şey yazmışım okudunmu bu kısmı bilmiyorum ama zaten diğerlerininde aynı olduğunu belirtmişim değil mi ?

Tuğ-han

Cyber Security
Yönetici
Mod. Adayı
Hotmail en iyisidir ama Gmail kullanmak artık şart gibi birşey oldu.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hotmail daha güvenlidir hotmail sitesi outlook.com olarak ayrı bir domain de barındırırken Gmail ise mail.google.com'da barınıyor yani Google'ın subdomainidir Şimdi diyeceğim şey şu google.com'a erişim sağlanamasa gmail'e de girilmez ancak microsoft.com'a erişim sağlanmasa outlook.com'a girilir.

Son düzenleme:

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Hotmail'in güvenlik sistemi beni hesabın dışında tutmaktan başka bir şey yapmıyor. Bunu deneyebilirsiniz. Şifrenizi bilmeyen ama sizi tanıyan biri gibi davranın. Bilgileri buna göre girin, sonunda hotmail'inize girebilirsiniz ve mesajlarınıza bakabilir, mesaj yazabilirsiniz ama bir güvenlik bilgisi değiştirme 1 ay (OHA!) her girdiğinde şifre sorunu, güya güvenliğim hakkında aşırı paranoyaklar. Güvenlikle gösteriş arasında kalın bir çizgi vardır ! Bu yüzden bütün hotmail hesaplarımı sildim. Gmail hem gerçekten güvenli hem de Microsoft saçmalamaları yok.