Gmail mi ? Hotmail mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Gmail'de çift aşamalı güvenlik aşaması da var. Aktif ettiğinde önce şifreni giriyorsun... daha sonra telefonuna bir şifre geriyor... yeni pencerede bu şifreyi girerek hesabına giriş yapabiliyosun... bu özelliği kullanırsan güvenliğin zirve yapar... Hotmail mi? o ne ya? Hotmail duruyor mu hala... artist ne gezer la pazarda... :D

Anlaşılan herkes gmail tercih ediyor cevaplarınız için herkese teşekkürler arkadaşlar :)

Hotmail'dense gmail daha profesyonel ama ben mynet kullanırım bizim memleketin oldugundan dolayı..

semih61

Profesör
ikisinide kullanıyorum fakat asıl mail işlerini gmail ile yaıyorum çünkü cep telefonuna entegrasyonu daha iyi diğer dandik üyeliklerim için hotmail hesabımı kullanıyorum.

Mrtaltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
gmaili kullanıp al benim maillerimi oku diyeceğime outlook kullanırım daha iyi gmail senin mailinle sana reklam gösterecek senin üstünden para kıracak sende aa ne güzel benim maillerimi okuyor diyeceksin yemezler

Online oyunlarda e-posta servisinin ne önemi var ki?
Online oyunlarda kullanıcı e-posta adresinin şifresinin kırılıp hesabının çalınmasından korkuyorsan e-posta servisi gmailmiş hotmailmiş bir önemi yok. Şifren önemli. Hesap güvenliği için; cSL4z_5Rd gibi katakulli bir şifre seçmelisin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş sen ferrari mi murat 124 mü diye sormuşsun, hotmail'i gmail ile karşılaştırmak mümkün mü? hotmail yahoo ile mynet ile bile yarışamaz.

2 Gün girmeyiver hemen siler hesabını MYNET :D Hotmail de öyle uzun bir süre girmediğinde ya hesap siliniyor yada bütün mailler sliniyor. Ama GMail'de 10 sene girme hesabın olduğu gibi durur.
yok hesap silmiyolar sade içerikler siliniyor oda onun belli bi süresi olması lazımdı bikeresinde yaşamıştım öyle bişey ama sürekli kullandıgım için sıkıntı yok :)
ha dersen gmail zaten o tartışmasız 1 numara..

Gmail'e pek spam gelmiyor. Güvenli sayılabilir. Gmail tavsiye ederim

Konuyla alakasız ama atıyorum ben bütün oyunlarımı, forumlardaki hesaplarımı aynı gmaile verdim diyelim o gmailim kapanırsa oyunlardaki ya da forumlardaki hesaplarım da gider mi bu yüzden sadece tek gmail adresi kullanmaktan çekiniyorum ama o da zahmetli oluyor işte :)

Konuyla alakasız ama atıyorum ben bütün oyunlarımı, forumlardaki hesaplarımı aynı gmaile verdim diyelim o gmailim kapanırsa oyunlardaki ya da forumlardaki hesaplarım da gider mi bu yüzden sadece tek gmail adresi kullanmaktan çekiniyorum ama o da zahmetli oluyor işte :)
Durduk yere kapanmaz ki mutlaka bir sebebi vardır kurtarabilirsin ben birkaç defa gmail'imi silip geri getirmiştim

Nemre

Profesör
Yandex kullanın, no spam.Gmailde ağzınakadar spam geliyor hergün, ama yandexte ve outlookta spam gelmiyor bana.

güven konusunda bişey diyemem hepsi güvensiz ama gmail daha kullanışlı