Gm8 Kullanan Arkadaşlar

Bu konuyu okuyanlar

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Arkadaşlar Gm8 kullanan varsa bilgi verebilir mi?Telefon nasıldır iyi mi? Kötü mü?Sadece kullananlar ve garanti bilgi sahibi olanlar cevap verirse mutlu olurum.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Kullanıcısı değilim fakat sosyal medya için uygun bir cihaz olduğunu düşünüyorum tabi dayanıklılık konusunda başarılı değil misal yere düşse azıcık eğilse hemen bükülebilir

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Kullanıcısı değilim fakat sosyal medya için uygun bir cihaz olduğunu düşünüyorum tabi dayanıklılık konusunda başarılı değil misal yere düşse azıcık eğilse hemen bükülebilir
Evet onun olması can sıkıcı.Ama in cell touch teknoloji kullandığı için ince.Tabi dayanıklı olabilirdi.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Evet onun olması can sıkıcı.Ama in cell touch teknoloji kullandığı için ince.Tabi dayanıklı olabilirdi.
GM bu sene kendini saldı diyebiliriz çıkması gereken GM model serisi çıkmadı en son 6'dan 8'e atlandı

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
GM bu sene kendini saldı diyebiliriz çıkması gereken GM model serisi çıkmadı en son 6'dan 8'e atlandı
Aynen öyle.İyi tarafı bi 8.0 olması bide başka özellikler.Daha iyi yaparmıydı yapardı.Tamam bütçe dostu telefon yapmış eyvallah.Ama biraz daha özellik arttırıp 1.200 1.300 olsa yine iyi.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yinede güzel telefon ben sipariş ettim.Yukarıda dediğim cümleyi düzelteyim 1.200 .1300 olsa bazı insanlar alamaz.

Son düzenleme:

Arif Akkoyu

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
merhaba dün aldım gm8, batarya deneyimim 6 saat günde 2 kere dolduruyorum anca yetiyor. Ve birşey farkettim test programlarıyla bataryasının 2000 mah oldugunu gördüm birazdan konu açacağım ve paylaşacağım. Ayrıca telefon donup kapanıyor. İlk parti cihazlar galiba sorunlu almak için beklemenizi öneririm. Şansıma böyle birşeyle karşılaştım yinede siz bilirsiniz

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
merhaba dün aldım gm8, batarya deneyimim 6 saat günde 2 kere dolduruyorum anca yetiyor. Ve birşey farkettim test programlarıyla bataryasının 2000 mah oldugunu gördüm birazdan konu açacağım ve paylaşacağım. Ayrıca telefon donup kapanıyor. İlk parti cihazlar galiba sorunlu almak için beklemenizi öneririm. Şansıma böyle birşeyle karşılaştım yinede siz bilirsiniz
Ben sipariş ettim inşallah güzel gelir.

cacar54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
orta segmette alınabilir bir cihaz gibi geliyor ama ilk parti cihazlardan almak doğru değil.

en_bakimli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gm8 alalı 2 hafta oluyor. Bugün ikinci kez servise gondericem. İlk geldiğinde telefonun şarj olması 9 saat sürüyordu ve telefon kendiliğinden donuyor, ne arama yapıyor ne de internet çalışıyordu. Hat da neredeyse dakikada bir gidip geliyor ve gidip geldikçe bip diye ötüyor. Konuşmalarda kesiliyor. İlk servis bakımında donanım hatası yok, yazılımı güncellendi dediler. Batarya şarjı düzeldi ama diğer konular aynı.
Devamını sonra yazarım.

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Gm8 alalı 2 hafta oluyor. Bugün ikinci kez servise gondericem. İlk geldiğinde telefonun şarj olması 9 saat sürüyordu ve telefon kendiliğinden donuyor, ne arama yapıyor ne de internet çalışıyordu. Hat da neredeyse dakikada bir gidip geliyor ve gidip geldikçe bip diye ötüyor. Konuşmalarda kesiliyor. İlk servis bakımında donanım hatası yok, yazılımı güncellendi dediler. Batarya şarjı düzeldi ama diğer konular aynı.
Devamını sonra yazarım.
Okey.Bende allaha şükür öyle problemler yok.