Gm Discovery2+-Casper VİA V8C-Asus Z5

Bu konuyu okuyanlar

DirkDriggler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ocak ayında telefon alıcam gm discovery2+ yımı casper via v8cyimi yoksa asus zenfone 5imi önerirsiniz benim için önemli olan noktalar:
1-Batarya performansı(en düşük parlaklıkta 1,5 saat oyun 30dk facebook (asphalt 8 real racing 3 tarzı oyunlar)
2-Isınma düzeyi
3-SAR değeri
4-Oyun Performansı
5-Güncelleme Desteğinin Sağlam Olması

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ben sahsen zenfone 5 öneririm daha ucuz yazılım desteği var ve daha kaliteli o cihazlardan

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Asus zenfone 5 sakın almayın. Pil konusunda çok kötü 1, 1.5 saate pili %100 ken direk sıfırlanıyor. Kuzenimde var kullandım ordan biliyorum.

Ayrıca GMD2 özellik olarak çok çok daha iyi casperdanda , zenfone 5 dende. GMD2 2.5 saat civarı full parlaklıkta oyun oynatıyormuş. Yani yarı parlaklıkta 3 saat civarı oynarsınız. Oyun performansıda GMD2 gayet yeterli seviyede. Tabiki SD800 lü cihazlar gibi oynatmaz ama sizi tatminkar eder.

Isınma konusuna gelince her cihaz ısınıyor ısınmayan cihaz yok. GMD2 de ısınacaktır tabiki sadece oyun oynarken ısınıyor.

Güncelleme konusunda GMD1 de kötü bir performansı vardı General Mobile nin ama 2 de böyle kötü davranıcağını zannetmiyorum çünkü 2 ye güncelleme vermezse itibarı 0 lanır.

DirkDriggler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet z5 pil kötü d2 güncelleme desteğinde şüpheliyim

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
İstediğin özellikleri hepsi karşılıyor ama güncelleme desteği sadece Zenfone 5'de vardır.
Bence Zenfone 5.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Ocak ayında telefon alıcam gm discovery2+ yımı casper via v8cyimi yoksa asus zenfone 5imi önerirsiniz benim için önemli olan noktalar:
1-Batarya performansı(en düşük parlaklıkta 1,5 saat oyun 30dk facebook (asphalt 8 real racing 3 tarzı oyunlar)
2-Isınma düzeyi
3-SAR değeri
4-Oyun Performansı
5-Güncelleme Desteğinin Sağlam Olması
discovery 2 almanı tavsiye ederim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
discovery 2 plus tabi ki, zenfone diyenler neye dayanarak bunu söylüyor anlamak mümkün değil, zenfone' un işlemcileri çok zayıf sürekli kasıyor ve donuyor kesinlikle alınacak bir cihaz değil, discovery2+ da 8 çekirdek işlemci 2 gb ram var havada karada çakar zenfone'a kıyas götürecek gibi değil durum. yazılım güncellemesi yok diyenlerde bi yerinden sallıyor ama nereden ben anlayamadım!.. ( not discovery 2 plus kullanmıyorum, hala galaxy s3 kullanıyorum.)