Gm discovery kit-kat alir mi? Alirsa ne zaman gelir?

Bu konuyu okuyanlar

himes4226

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Soru gayet açık fikirlerinizi bekliyorum...

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Duyduğuma göre alıcakmış başka bi forumdaki videonun yalancısıyım :D

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Gm baskani üzerinde calisiyoruz alacak dedi, normalde bu laf ciddiye alinmaz ama hic guncelleme almamasi beklenen telefona kac tane guncelleme geldi yani hersey olabilir

BEFEGA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
KitKat'dan önce GM'in çözmesi gerek donanımsal problemleri var. En büyük problemi herkesin bildiği üzere USB soket problemi bunun yanında bazı kullanıclar sensörlerde de problem olduğunu söylüyorlar. Ki bana kalırsa en büyük problem USB soket problemi fakat GM bunu kullanıcı sorunuymuş gibi gösterip birde tamir ücreti istiyor. Yaptıkları ticaret ahlakına uymayacak bir davranış.

Telefon güzel hoş fakat bu tür kronik hataları madem yapıyorsunuz hiç değil ücretsiz çözümünü sunun.

Bunun dışında telefona KitKat'ın geleceği kanısındayım. KitKat işletim sistemini kaldırabilecek güçte bir telefon.

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
General Mobile 2 çıkmadan 4.4 sürümü verilmez diye düşünüyorum.

Şirket politikası olarak en son çıkaracakları ürün General Mobile 2, 4.4 KİTKAT ile gelir sonra eski sürüme güncelleme gönderirler bence.

fizikci

Doçent
Reaksiyon puanı
12
kesinlikle alıcaktır arkdaşlar buna emin olabilirsiniz....

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
İlk GM çıktığında "Bu ne?" deyip o sallama çin markalarından biri sanıyordum. Güncellemeleri aldığını görünce beğendim. Daha sonra telefonun performansından şüphelendim. Mediatek işlemcisi ne kadar olabilir ki diyordum, meğer oldukça iyiymiş. En son oyun videolarına baktım ve hayret ettim.

Böyle bir telefonun Android 4.4 almaması için bir neden yok, uyumsuzluk sorunlarını giderip güncelleme sunarlar. Bana kalırsa güncelleme ilk çıktığında bir hayli sorunlu olacak, sonraki ek güncellemelerle bu sorunlar da aşılacak :)

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Alıcak diye biliyorum bi kaç yerde görmüştüm alıcak diye bu ay içindede bi güncelleme yayınlıyıcaklarmış umarım 4.3 dür en azından :)

Edirneli

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
4.4 kitkat gelecekmis direk Kesin bir bilgi arkadaslar

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Bence 4.3 alacak ama KitKat arayüzü olacak. Çünkü GM D2'de de böyle. 4.3 sistem, kitkat arayüzdü.

himes4226

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yalnız şarj aletinde sorun çıktı bende. Şarj aleti diyorum telefon demiyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

neden ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hayır müdürü şöyle bir açıklama yaptı: Direk olarak 4.4 vereceğiz dedi.