GM Discovery Duvar Kağıdı Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
Merhabalar.. Ben bu duvar kağıdı işini bir türlü çözemedim..
Önceleri normal fotoğrafları yapmaya çalışıyordum kenarlardan sıkıntı çıkıyordu.. Sonrasın da ise çözünürlüğü 720x1280 olan duvar kağıdı ile denedim. Bu seferde tam oturmuyor sanki zoomlanmış gibi çıkıyor.. Bunu nasıl çözebilirim ?

Bu orjinal olan

xYaOml.jpg

Buda telefondaki
x83N4a.png

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Hocam Wallpaper Wizardrii adlı programı işinizi görür ben kullanıyorum istediğim fotoyu tam ekran yapabiliyorum discoveryde.
Google Play Linki

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
Kullandığın duvar kağıdının çözünürlüğü ne dir. Birde hangi ayarlar ile yapıyorsun wizard ta?

hllzn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya lgp970 kullanıyorum çektiğim fotoğraflar veya indirdiğim fotoğraflar tam olarak ekrana yayılmıyor, zoom yapıyor aynı sorunu yaşıyorum yani. Yok mudur android telefonlar için bir çözüm. Web sitelerindeki gibi duvar kağıdı ne kadar büyük olursa olsun, ekrana sığması lazım veya bunu bizim kırpabilmemiz lazım. bkz: http://www.duvarkagidi.info/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Evet çaresi var
Banada buradan bir arkadaş öğretti bende sana anlatayım
İlk önce ekranın sol alt köşesine tıkla, duvar kağıdı
oradan masaüstü statik duvar kağıtlarından herhangi bir duvar kağıdını seç ve tek ekrana tıkla

Daha ana ekrana dön hangi resmi duvar kağıdı yapmak istersen seç ve duvar kağıdı olarak ayarla

S

SDN Okuru

SDN Okuru
SDN okuru sen bir dehasın yav kanser olacaktım nerdeyse...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sdn okuru beni büyük bir yükten kurtardın ben bu duvar kağıdı yüzünden telefonu servise bile gönderdim 3 aylık oğlumun resmini koyamıyordum deli olmuştum, teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çok sağol ya bunun için türlü programlar indirdim cihaza... :clap::clap::clap::clap::clap:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba.. sizin bu işlem yan çekilen resimlerde işe yaramıyor onlar içinde bi yardım lütfennnn :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok sağol be abicim valla bende yabancısıyım bu telefonun :)) yardımcı oldun :))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba ben duvar kağıdımı hiç değiştiremiyorum sol alttan duvar kağıdına girince ''Maalesef değiştir durdu.'' yazısı çıkıyor . Bana yardım edebilir misiniz lütfen (

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben bir yöntem buldum, işe yaradı umarım sende de yarar :) Şimdi, duvar kağıdı secmek için ekran açtığında telefonun kendi resimleri oluyor. Onlardan birini seçip tam ekran veya tek ekran seçeneklerinden birini seçmeni istiyor. Duvar kağıdı yapmak istediğin asıl resim uzunsa tek ekran; yataysa tam ekran seç. Telefondaki saçma sapan resim duvar kağıdı olarak ayarlanınca tekrar geri dön ve kendi istediğin resmi duvar kağıdı yap. Ekran ayarını değiştirmemen gerekiyor ama :))
Bunu direkt istediğin resim üzerinden de yapabilirsin ama bende o işe yaramıyor. Biraz karışık olmuş olabilir ama umarım yardımcı olmuşumdur ihtiyacı olanlara :))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Anlamayanlar için anlatıyorum
Ayarlar/ekran/duvar kağıdı/duvar kağıtları
En altta sırayla resimler görüncek o resimlerin enn solunda resim ekle var oradan resim ekleyin olur...

S

SDN Okur

SDN Okuru
General mobileye gelen yeni güncellemeden sonra menü duvar kâğıtları değiştilimiyor bilen var mı acaba