GM Discovery costum rom kurma ve rootlama hakkında !!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Custom rom denemeden bilemezsiniz sayın Honami. Stok romda takılan fifa 14, asphalt 8 gibi oyunlar xperia rom'da yağ gibi akıyor. Telefonun şarjı daha iyi gidiyor ve değiştirebildiğiniz governor, i/o schedular'larla telefon performans canavarı oluyor. General mobile'ın bu kadar tutmasının sebebi budur. Çünkü insanlar içindeki donanımı biliyorlar ve stok rom'un onu kullanamadığının da farkındalar. Ayrıca stok'a dönüş mevcut, telefonu garantiye de verebiliyorsunuz. Öyleyse neden telefonu 2 sene takıla takıla kullanalım? Sonra da ömrü dolar satarız zaten ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar sa atayımmı root arkadaşım atmıştı galaxy w ye gidicem onlara şimdi ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
---''Discovery yazısında kalan arkadaşlar lütfen biraz araştırın. Orjinal romdaysanız internetten aynı orjinal rom dosyasını bulup hafıza kartına atın. Kartı telefona takın, cihaz açılırken kapama tuşuyla ses açmaya basın. Gelen menü telefonun recovery menüsü. Ordan "update zip" ya da "install zip from SD Card" deyin.(Bu arada sadece ses kısma tuşu menüde gezer, ses açma tuşu seçer.) Hafıza kartındaki dosyayı seçin, işlem tamamdır. Telefoncu bunu yapamıyorsa yazıklar olsun, ben olsam yapar 30 lirayı alırdım.''___ bunu denediğimde DOSYA YOK idye mesaj geliyor lütfen detaylı bilgi alabilirmiiym

stat counter