GM Discovery alacak arkadaşların dikkatine...!!!

Bu konuyu okuyanlar

ozantoklu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fiyat-performans tamam iyi güzel hoşta birde bunu aldıktan sonrası var yaklaşık bir ay önce kız arkadaşıma cihazı aldık 4gb olanından bütçesi nedeniyle o cihazı tercih ettik Allah var gözü gibi kullandı şarjda iken herhangi bir zorlama bile yapmadı fakat bir ay sonra şarj soketi temassızlığı ortaya çıktı cihazda aldığımız yere götürdük adam sattığımız gm cihazların hemen hemen hepsinde aynı problem çıktı dedi, neyse dedik hani en azından garantisi var cihazı gönderdik zaten teknik servisleri çok yavaş onu saymıyorum bile ama problemi kullanıcı hatası olduğunu söyleyip 50tl servis ücreti istediler cihaz henüz daha gelmedi ödeme yaptık fakat araştırdım konuyu herkes aynı konudan şikayetçi çoğunlukla bu konunun üretim hatası ile olduğuyla ilgili çünkü bizden önce kullanmaya başlayanlarda tekrarlayan şarj soketi temassızlığı problemi görülmüş ve her defasında 50tl ücret istenmiş bu bir soygun alırken bunu da göz önünde bulundurun tamam ucuz fakat ucuz etin yahnisi yavan olur benden tavsiye, sizde böyle bir sorunla karşılaşmayın diye yazmak istedim sizde araştırın bu konuyu öyle alın derim ben.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Uzun hikaye ama bu şikayet çok olunca bireysel mahkemeye en az 100-150 kişinin vermesi lazım ki sonuç alınsın yoksa paşa paşa parayı verirsin ama bitmez o gelince bir daha arıza yapıyor söyleyeyim...

erkanguness

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk geldiğinden beri hiç bir sıkıntı çekmedim ekranı çatladı 170 tl gitti o hariç :D

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Gecmis olsun benimde olu pikselli cikmisti zor bela para iadesi alip kurtuldum. Sarj soketi sorunu yaninda verdikleri kablo ile ilgili samsung usb kablosunu kullanirsaniz o kadar sorun yapmaz

G0LGE

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Granikos'un dediği gibi asıl sen almadan araştırsaydın böyle bir sorun forumlarda zaten çok açılıyordu. Farklı bir şarj aletiyle kullanabilirdin. Artı en azından bu telefonu alacaklar alınca orjinal şarj aletini direk çöpe fırlatsın :)

Beo

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Kronik bir sorun bu.

Bende kardeşime almadan önce araştırıp telefonla beraber samsung şarj aleti almıştım.

Onunla beraber kullanıyor şimdilik sorun yok.

Son mesajlar