Gittigidiyor saçmalığı!

Bu konuyu okuyanlar

Kingcocuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Gittigidiyor.com'da Oyun satışı yapacaktım. Saçma sapan bir yola başvurmuşlar. Yav kardeşim sen zaten satılan üründen en düşük 1.50-2.00TL ücret alıyorsun. 1 adet üstü ürün satmaya kalktığınızda o ürünü satabilmeniz için sizden 4.00TL ekstra ücret talep ediyor.

Ayrıca 1 Adet oyun ilanı verdim, Tebrikler ürününüz yayınlandı diyor 2-3 gündür kendi oyunumu Giriş yapmadan aratıyorum normal olarak ancak bulunmuyor. Amaçları tamamen çok para kazanmak bence.

Bu gidişle 1-2 seneye kullanırlığı azalacaktır diye tahmin ediyorum.

Sizin görüşlerinizide merak ediyorum buyun.. :)

MeshLoobie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Teknik sorun oluşmuş olabilir bunu yetkililere bildirirsen sorunu daha çabuk çözerler.Site eBay'e satıldığından beri daha fazla kurumsal kimliğe büründü zannetmiyorum kullanımı azalacağını ek olarak zaten amaçları kâr etmek yani bir mozilla beklemek yanlış olur :)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
GittiGidiyor yerine daha iyi ve daha hızlı olan diğer satış kanallarını niye tercih etmediniz anlamadım.

Kingcocuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teknik sorun oluşmuş olabilir bunu yetkililere bildirirsen sorunu daha çabuk çözerler.Site eBay'e satıldığından beri daha fazla kurumsal kimliğe büründü zannetmiyorum kullanımı azalacağını ek olarak zaten amaçları kâr etmek yani bir mozilla beklemek yanlış olur :)

Kasıtlı olarak yapıyorlar mesaj attım facebook sayfalarına gormelerıne ragmen cevap vermedıler.