Gittigidiyor.com fiyatları

Bu konuyu okuyanlar

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
arkadaşlar bir kaç gündür dikkati mi çeken bişey var gittigidiyor.com da fiyatların farklı olması mesela

bir telefon 270 TL yede var 450 Tl yede var fiyatlar neden böyle farklı biliyormusunuz

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Örneğin Motorola Moto g bir 1017 TL ye var bide 666 TL ye

12kfy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bir kaç gündür dikkati mi çeken bişey var gittigidiyor.com da fiyatların farklı olması mesela

bir telefon 270 TL yede var 450 Tl yede var fiyatlar neden böyle farklı biliyormusunuz

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Örneğin Motorola Moto g bir 1017 TL ye var bide 666 TL ye
1017 ye satan arkadaşın daha fazla mağazası olduğu için hem daha masraflı hem de gittigidiyor a ihtiyacı yok. ancak sadece bir depo ile işini yürüten bir insan da haliyle sadece internet üzerinden satabileceği için fiyatı uygun tutuyor bence. ama tabi böyle düşünüp hemen en ucuzunu almamalısınız. en ucuz da en pahalı da alınmaz bence. bence 750 ye adı güzel gelen bir siteden:biggrin: şartlarını diğerleriyle karşılaştırıp al.

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
1017 ye satan arkadaşın daha fazla mağazası olduğu için hem daha masraflı hem de gittigidiyor a ihtiyacı yok. ancak sadece bir depo ile işini yürüten bir insan da haliyle sadece internet üzerinden satabileceği için fiyatı uygun tutuyor bence. ama tabi böyle düşünüp hemen en ucuzunu almamalısınız. en ucuz da en pahalı da alınmaz bence. bence 750 ye adı güzel gelen bir siteden:biggrin: şartlarını diğerleriyle karşılaştırıp al.

zaten internetten alışveriş yapma taraftarı değilim telefonu mağazadan alacağım konyada geçen çelikkayalara (eski garaj yanındaki) gitmiştik orada telefonlar vardı general mobile discoverynin 4 gb lık versiyonuna 590 TL dedi Yani ben fiyatların neden farklı olduğunu sormak istedim

Carmelo Anthoni

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ucuz mal alipta Iphone kutusundan hiyar cikanlari gorduk sonra pisman olma ben ebay e bile guvenmiom dunyanin en gelismis e ticari alisveris sitesi ve bi ton garanti veriyo ne yazkki guvensiligimizin de bi sebebi var mahkemelik olan br tanidigim var kardesim icine sinmiosa almyacaksn

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
ucuz mal alipta Iphone kutusundan hiyar cikanlari gorduk sonra pisman olma ben ebay e bile guvenmiom dunyanin en gelismis e ticari alisveris sitesi ve bi ton garanti veriyo ne yazkki guvensiligimizin de bi sebebi var mahkemelik olan br tanidigim var kardesim icine sinmiosa almyacaksn

hımm saolun arkadaşlar :)

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5

hımm saolun arkadaşlar :)

@ahmetdepreli
@Carmelo Anthoni

arkadaşlar bilip bilmeden konuşmayın, ben gittigidiyordan 10bin TL ye yakın alışveriş yaptım. 2 adet cep telefonu aldım( LG gpro, discovery, şuan note3 alıyorum) , 1 adet 2bin TL ye TV aldım vs vs.

sistem şöyle sen istediğin ürüne ödeme yapıyorsun. Ödemen gittigidiyor sistemine geçiyor. Ürün eline geçiyor kontrol ediyorsun vs. 3 gün içinde siteye OK ürünü aldım sorunsuz diye giriş yapmadan satıyıcıya paran gitmiyor. Bir sorun olursa geri gönderiyorsun, siteyede bildiriyorsun. Tamamen güvenli. En başında Ebay'ın güvencesi var.

Carmelo Anthoni

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@ahmetdepreli
@Carmelo Anthoni

arkadaşlar bilip bilmeden konuşmayın, ben gittigidiyordan 10bin TL ye yakın alışveriş yaptım. 2 adet cep telefonu aldım( LG gpro, discovery, şuan note3 alıyorum) , 1 adet 2bin TL ye TV aldım vs vs.

sistem şöyle sen istediğin ürüne ödeme yapıyorsun. Ödemen gittigidiyor sistemine geçiyor. Ürün eline geçiyor kontrol ediyorsun vs. 3 gün içinde siteye OK ürünü aldım sorunsuz diye giriş yapmadan satıyıcıya paran gitmiyor. Bir sorun olursa geri gönderiyorsun, siteyede bildiriyorsun. Tamamen güvenli. En başında Ebay'ın güvencesi var.

bak kardsm bnm derdim yok isim ok gucum yok geldm bu adama yorum attim demi ? bi tek sen blyon zaten abim ebayle mahkemelik oldu mal gelmedi sana yalan solemek icin hic bi sebebim yk kapis ?

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
arkadaşlar benim sormak istediğm neden fiyatlarda fark var

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
arkadaşlar benim sormak istediğm neden fiyatlarda fark var

çünkü satıcılar farklı.. gittigidiyoru pazar olarak, ikimizi de satıcı olarak düşün.. sen elmanın kilosunu 1 liraya satarken ben 1.5 liraya satarım. bu durumda ikimiz aynı pazarda farklı fiyatlarda satış yapmış oluruz.

sithicus

Asistan
Reaksiyon puanı
1
gittigidiyor normalde 2. el sitesi ağırlıklı olası gereken bir yer, mağazası olmayan yurt dışından mal getiren internet sitesi açamayan küçük firmalar dükkan açıyor. 1 liradan başlayan ürünler var. kimin ne kadara satacağı kişiye kalmış. ne kadar kar koyarsa o kadar oluyor.

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
oslun
sithicus

arkadaşlar teşekkür ederim anladım :) peki bu gittigidiyordan alışveriş yaptığında kutudan salatalık falan çıkmıyor :D değil mi yada bozuk mal

eğer öyle bişey olur sa gittigidiyor.com ürünü değiştiriyor mu ?
:confused1:

bipixel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Araştırma yapmak lazım hocam. Bol bol alternatif araştırın.

Rüstembey

Doçent
Reaksiyon puanı
1
gittigidiyordan alış-veriş yaparım..çok hızlı kargo..siparişlerimden bir ürün arızalı çıktı,satıcıyı aradım"hemen gönderin halledelim"dediler..bende hallolacağınına ihtimal vermeden ürünü gönderdim,kargo parasınıda ödedim..
bugün kargoladım yarın akşama dğru kargodan telefon:ürünü adresinize teslim ettik..
teşekkür için satıcıyı aradım bana "kargoyu karşı ödemeli gönderecektiniz"dedi..aldığım her ürün hem ucuz hem sorunsuz,şimdilik....

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
oslun
sithicus

arkadaşlar teşekkür ederim anladım :) peki bu gittigidiyordan alışveriş yaptığında kutudan salatalık falan çıkmıyor :D değil mi yada bozuk mal

eğer öyle bişey olur sa gittigidiyor.com ürünü değiştiriyor mu ?
:confused1:

Cevabını yukaruda vermiştm.

Ürünü sipariş edersin, paran gittigidiyora yatırılır.

Ürün sana gelir, sen bakar kontrol edersin ve 3 gün içinde OK vermezsen sistemden paran satıcının hesabına geçmez.

Olası bir durumda ürünü geri gönderebilirsin (örneğin salatalık çıkarsa yemeden göndermelisin:) )