Girişimciler İçin Ücretsiz Danışmanlık

Bu konuyu okuyanlar

hayatsever

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Selam arkadaşlar foruma şöyle bir göz attım ama girişimcilerin faydalanabileceği imkanlar ile ilgili bir konu görmedim o yüzden bu konuyu açma gereksinimi duydum. Bir girişimci adayı olarak bizim birlik olabileceğimiz fikirlerimizi,bize sunulan imkanları paylaşabileceğimiz çok alan yok malesef. Konu kapatılır mı bilmiyorum ama kapanmaz ise bu başlık altından birbirimize yatdımcı olabiliriz diye düşünüyorum ve karşılaştığım sizinlede paylaşmak istediğim bir fırsat var.

Geçenlerde facebookda dolaşırken halkbankın bir girişimcilere ücretsiz danışmanlık vermesi ile ilgili içeriğine denk geldim.arkadaşımda bu tarz konularda çok ilgilidir. Ona sordum oda daha önce girişimcilik ve kobicilik ile ilgili sorularını sormuş tavsiye etti. Neyse şu sayfaya girdimhttp://www.halkbankkobi...-Uzmanimiza-Danisin/1616 sorularımı hiç sıkılmadan yanıtladılar valla ufkum açıldı resmen. Birçok firma bu hizmeti vermek için para alıyor Halkbank hem bu işi ücretsiz yapıyor hemde kredi çekmeyi zorunlu tutmuyor bunların dışında ücretsiz eğitim veriyorlar açıkcası katılmayı düşünüyorum. Katılan varsa deneyimini paylaşabilir mi arkadaşlar?

kaptaniye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben KOSGEB den destek aldım soru olanlar varsa terbiye çerçevesinde bana sorabilirler, yanıt verebilirim gibime geldi.

kaptaniye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben KOSGEB den destek aldım soru olanlar varsa terbiye çerçevesinde bana sorabilirler, yanıt verebilirim gibime geldi.

2018 yılında KOSGEB Girişimcilik Desteği için KOSGEB girişimcilere ön ödeme desteği sağlıyormuş,konu hakkında bilginiz var mı ?
Ayrıca 2018 yılı 3. ay içinde İstanbul avrupa yakasında en yakın KOSGEB Girişimcilik Eğitimi ne zaman ve nerde bunu nasıl bulabiliriz ?
son soru; KOSGEB Girişimci Desteği başvuru formu iş planı dosyası hazırlamak için danışman tanıdığınız danışman firma var mı ? Acill ltfn

kaptaniye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2009'da 13.000 tl' civarında bir destek almıştım KOSGEB'den 2010-2018 aradan nerdeyse 10 yıl geçmiş çok şey değişmiş KOSGEB'de artık iş yeri açmadan destek alabiliyor ve ön ödeme veriyormuş. KOSGEB Girişimci Desteği 2018 'de 50.000 tl hibe 100.000 tl faizsiz kredi desteği olmuş.Bizim zamanımızda yoktur böyle şeyler.

Son mesajlar