GetContact kullandım problem olur mu ?

Bu konuyu okuyanlar

Shqiperia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar ben geçen gün GetContact yükledim ama sorgulama yapamadım çünkü yurt dışındayım ve yapılamadı. Sonradan hesabımı sildim ve unlist yapdım sizce sıkıntı olur mu ? Rehberimde en fazla 10 kişi var, olursa en fazla reklam mı gelir ? Eğer bişey olursa en fazla hattımı değiştiririm diye düşündüm ve bilgileri sattıkları kesin mi ? Zaten öbür uygulamalar da erişim sağlamıyor mu bu konuda yardımcı olabilir misiniz ? Bir problem olur mu ?

vedat_1966

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Sıkıntı olmaz hocam bu kadar telaşa gerek yok.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Data toplama muhabbeti çok geniş çaplı bir iş. Sadece cia uygulaması yada get ile yapılan birşey değil. Bunu operatörlerden tutun btknın bile yaptığına dair çok iddia var. Yani getcontact işin görünen kısmı.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Numaranız büyük ihtimalle çalınmıştır.

Shqiperia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Problem olur mu ? Olursa ne olabilir ? Çünkü biraz stres yaptım, ama zaten çoğu uygulama öyle değil mi mesela WhatsApp.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Data toplama muhabbeti çok geniş çaplı bir iş. Sadece cia uygulaması yada get ile yapılan birşey değil. Bunu operatörlerden tutun btknın bile yaptığına dair çok iddia var. Yani getcontact işin görünen kısmı.
Yani zaten biliyorlardır mı diyorsun ? Mesele sadece getcontact değil o zaman.

Ve adamların çaldığı kesin mi yani problem olmama ihtimali var mı ?

Son düzenleme:

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Problem olur mu ? Olursa ne olabilir ? Çünkü biraz stres yaptım, ama zaten çoğu uygulama öyle değil mi mesela WhatsApp.

Yani zaten biliyorlardır mı diyorsun ? Mesele sadece getcontact değil o zaman.

Ve adamların çaldığı kesin mi yani problem olmama ihtimali var mı ?
Verilerin nasıl toplandığı ve neler yapılabileceğine dair en ayrıntısına kadar bilgi burada okuyabilirsin. Getcontact filan hava civa yani.

vedat_1966

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Bilgilerimiz birçok kurum, kuruluş, firma vs. var. Bilgilerinizi saklamıyoruz diyenler yalan söylüyor. Teknolojinin doğası gereği bu kaçınılmaz. Burada devlete düşen bilgileri kullanarak illegal işlemler yapanlara ve bu bilgileri sağlayanlara ağır cezalar, yaptırımlar getirmek.

Umarım bu tür gündemlerden (facebook) sonra tedbir almak için çalışmalar başlatılır.

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
geçmiş olsun numaralar gitmiş olabilir. ama takma o kadar kişi arasından senin bilgilerine mi bakacak bir çok kişi indirmiştir uygulamayı

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
İlerleyen zamanda ne olacağı çıkar.Zaman göstericek.