General Mobile Ultimate Slim 4GB

General Mobile'ın en çok hangi ürününü tavsiye edersiniz?

• Ultimate Slim

Kullanılan: 4 80.0%
  • Fox

Kullanılan: 0 0.0%
  • DST Diamond

Kullanılan: 1 20.0%
  • Q4

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

kralmurge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
General mobile ultimate slim hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar paylaşabilir mi? Android gingerbread varmış. fiyatı da oldukça uygun. forumlarda oldukça iyi yorumlar yazmışlar. shift delete kullanıcıları da fikrini paylaşabilirse çok mutlu olurum.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
tasarımı pek hoş değil. ekranın altındaki boşluk çok fazla. ekran boyutu küçük ve çözünürlüğü düşük. 5mp kamera var fakat flaş yok.

kralmurge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aslında o boşluk iyi çünkü bu tarz telefonlarda raha kullanım sağlıyor. çözünürlüğünü piyasada 700 800 e satılan telefonlarla aynı ben söliim. ben biraz baktım diğer forumlarda falan ayrıntılı karşılaştırmalar yapmışlar. fiyat performans oranı oldukça iyi. yani bi de herşey bi yana android in son sürümü var. bu çok çok güzel benim adıma.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
aslında o boşluk iyi çünkü bu tarz telefonlarda raha kullanım sağlıyor. çözünürlüğünü piyasada 700 800 e satılan telefonlarla aynı ben söliim. ben biraz baktım diğer forumlarda falan ayrıntılı karşılaştırmalar yapmışlar. fiyat performans oranı oldukça iyi. yani bi de herşey bi yana android in son sürümü var. bu çok çok güzel benim adıma.

tasarım konusunda birşey diyemem bana göre kötü olan başkasına göre güzel olabilir göreceli bir durum sonuçta. ama ekran çözünürlüğü konusuna katılmıyorum 3.2" ekranı olan cihazlar genelde 320x480 piksel çözünürlük kullanıyor bu cihaz 240x320. piyasadaki 700-800'e satılan cihazlarla kıyaslanamaz yani.

kralmurge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tasarım konusunda birşey diyemem bana göre kötü olan başkasına göre güzel olabilir göreceli bir durum sonuçta. ama ekran çözünürlüğü konusuna katılmıyorum 3.2" ekranı olan cihazlar genelde 320x480 piksel çözünürlük kullanıyor bu cihaz 240x320. piyasadaki 700-800'e satılan cihazlarla kıyaslanamaz yani.

kesinlikle göreceli kavramdır haklısın. ama şimdi piyasada bu fiyattaki hangi telefonda adroid in son sürümü var bana söyler misin. fiyatı da 499 olsun. çözünürlük konusuna gelince, iki çözünürlük arası fark çok önemli olmayabilir fiyat bu olunca. benim demek istediğim o. yoksa çözünürlük şu olsun, ekran bu olsun dersem fiyat yükselecek ve benim gibi bütçesi kısıtlı olanlar için telefon almak başka bahara kalıcak

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
499 lira uygun bir fiyat tamam doğru ama 2.3'ten çok şey bekliyorsun bence. kaldı ki fiyatı biraz arttırdığında 2.3'lü daha üstün cihazlar bulunabiliyor. yazılımı android 2.2 froyo olup da donanımı daha üstün olan cihazlar da var ayrıca. mesela t20 ve optimus one. hatta t20 android 2.3 olmalı yanılmıyorsam. yani fiyatı uygun evet ama o kadar da büyütülecek bir cihaz değil. ha hoşuna gidip alacak olan adamı yolundan çevirecek değilim :) sadece fikrimi söyledim.

kralmurge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
estağfurullah. önerilerin için sağol. ama 2.3 varken 2.2 almak işime gelmiyor.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
estağfurullah. önerilerin için sağol. ama 2.3 varken 2.2 almak işime gelmiyor.
dediğim gibi bence 2.3'ten çok şey bekliyorsun. tek başına yazılım birşey ifade etmez. nasıl ki donanım tek başına birşey ifade etmez bu da öyle. ayrıca hadi bu ürünü aldın 2.3'e peki ya sonraki güncellemeler. general mobile ne kadar yazılım desteği verecek bunları da bilmek lazım. iyice bir araştırma yapmak lazım.

caglin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaşlar ben bu telafondan aldım ve memnunum ancak bazı özelliklerini nasıl kullanacağımı bilmiyorum mesala navigasyon yda oyunlar hakkında hiç bilgim yok bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum taşekürler...

Son mesajlar