General Mobile Şebeke Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende general mobile discovery elit i kullanıyorum . Daha alalı 1 ay oldu ama aldıgım günden beri hattımı tanımıyor teknik servise gitti yapıldıgı söylendi ancak hata devam ediyor. cihaz ı iade etmeyi düşünüyorum düzgün dam akıllı olan telefonlarından versinler !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Allah aşkına iPhone un ne sorunu var bana 2 tane saysana:thumbdown:

enginamca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar gm discovery samsung s4 ten daha iyi bir telefondur çalışması kararlılığı bakımından, tek eksiği kamerası pek iyi değil. Sizin sıkıntınız ise telefondan değil bu sorun verici ile sim kartınızın uyumsuzluğundan kaynaklanıyor. Çoğu verici değişti yenilendi sim kartınızı yenileyin bakın sorun kendiliğinden düzelecektir :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Arkadaşlar gm discovery samsung s4 ten daha iyi bir telefondur çalışması kararlılığı bakımından, tek eksiği kamerası pek iyi değil. Sizin sıkıntınız ise telefondan değil bu sorun verici ile sim kartınızın uyumsuzluğundan kaynaklanıyor. Çoğu verici değişti yenilendi sim kartınızı yenileyin bakın sorun kendiliğinden düzelecektir :)
gm çöp boşa para ziyanı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende discovery elite var ama sadece vodafone simleri okuyor turkcell talıyorum 1 dakika duruyor daha sonra gidiyor lütfen çözüm bulun :(:(:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Discovery e o kadar para verilmez abi bendede aynı sorun vardı şebeke çekmiyodu servise verdim telefon geldi 1hafta düzenli çekti sonra yine aynı sorun .yani şu telefonu elinizden çıkarmaya bakın Apple alın abi en iyisi oooo .)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telofonum şehirde ful çekiyor ama köyde hiç çekmiyor daha önce çekiyodu ama şimdi hiç çekmiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sorunu çözmeye yönelik doğru dürüst yorum yapan olmamış. İşiniz gücünüz boş konuşmak.

M

mücahit35

SDN Okuru
Arkadaşlar aynı sorun bende de başladı 2 haftadır lütfen bilgisi olan yazsın. Vodafone kullanıyordum vodafone kaynaklı sandım turkcell le geçtim yine aynı servise göndermek istemiyorum açıkcası bizim kendimiz yapabileceğimiz bişi yok mu acaba, daha 6 aylık telefon çok pişmanım aldığıma. Lütfen çözüm için yorumlarınızı esirgemeyin.

Y

yarennnnnnn

SDN Okuru
:lol:bendede boyle bı problem vardı ama sorunu cozdum
ayarlar / diger / mobıl aglar / 3g sevisi / ag modu / 2g olucak :)

bykursad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı fiyatlar içerisinde daha uygun LG , asus gibi markalar denenebilir şahsen su saatten sonra tercihim İos olacaktır 6 aydir elite kullanıyorum aldığım günden beri kılıfsız kullanmıyorum devamlı şarjda tutmuyorum elimden geldiğince titiz kullanmaya çalışıyorum sonuç:%20-%30 larda birden kapanıyor aşırı ısınma başladı canı istediği zaman kapanıyor uygulamalarda hata vermesi cabası ... GM pişmanlık tır. kimse bedavadan kullanmadan savunmasın.

M

Mkrblt023

SDN Okuru
Arkadaşlar sorun çözülmüyor. Bende de aynı sıkıntı var. Entegre de aranıyor problem genelde entegre tamiri de tam bir muamma cihaz tamamen susar diye telefoncular yanaşmıyor... Ben izin verdim uğraştı tel susmadi ama ne yaptıysa yine çalışmadı. Problem cihazın discoverynin kendi sıkıntısı küçük bir darbe sebebiyle bile bu hale gelebiliyor...
Bence çözüm asus...

G

Gm Magduru

SDN Okuru
lanet telefon çekmiyoo böyle bi sorn olduğunu bilseydm hiç almazdm verilen para ya yazık ya :(
Sorunun cozumu discovery 4g dual da ayarlar-sim kartlar oradan sim kartlarin ayarini degistirin mesela mesaj ve interneti sim1 den sim2 ye getirin yada tam tersi sorun cozulur bazen bi kac defa yapabilrsiniz bu islemi

G

GM iyidir

SDN Okuru
Olum bedava konusmayin alalı 3ay oldu cihaz tik demiyo soluksuz wapda takilip bütün isimi goruyorum şarjı yoğun kullanımda 1gunu garanti deviriyo.
İPhone 5 kullaniyodum bunun yanında telefon değil masallahi var r 3gb ekran çözünürlük iyi bence cihaz başarılı. Saygilar