General Mobile rezilliği gm5 plus patlaması

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Dkn nyz

Profesör
GM6 ve GM8 hedef ki

cevap veremeyince klasik cevaplar atın... iddia gerçek olsa GM toplatırdı... nede haberlere çıkmadığına göre... kullanıcı kaynaklı bir karalama vakası...
3 4 yıl telcide çalıştım emin ol en çok sıkıntı veren gm ve samsung tu

imhotep

Profesör
Yasaklı
3 4 yıl telcide çalıştım emin ol en çok sıkıntı veren gm ve samsung tu
ne kadar çok satarsan sıkıntında çok olur haberin yok heralde...

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hocam sormayın, geçen telefonu verdiğim arkadaş çağrı bekletme bunda olmuyor dedi.Ayarını da bulamıyorum dedi.İnternetten araştırdım, sanki kontüre bakar gibi bir numara tuşluyorsun, o servis aktif hale geliyor.Kardeşim koysana telefona bir ayar bununla ilgili.Ben GM5Plus 'tan önce Samsung Galaxy S6 Edge kullanıyordum.O telefondaki kaliteyi gördükten sonra, GM5Plus 'ın sistemi, arayüzü çok dandik gelmişti bana.Ha fiyatına göre belki birşey denebilir.Tabi artık o fiyat bandında çok daha iyi telefonlar var.
Saygılarımla...
çağrı bekletme nasıl yok o GSM şebekesinin özelliği... markaya çamur atmak için başka bahane bulun... SGS 6 EDGE kaç $ GM 5 PLUS kaç $ kıyaslayıverseniz... farklı olmasını anlardınız...

Son düzenleme:

Dkn nyz

Profesör

çağrı bekletme nasıl yok o GSM şebekesinin özelliği... markaya çamur atmak için başka bahane bulun... SGS 6 EDGE kaç $ GM 5 PLUS kaç $ kıyaslayıverseniz... farklı olmasını anlardınız...
İphonede çok satıyor ama

Bu arada arkadaşlar, birşey soracağım.Teknik servise birkaç defa giden telefonları değiştirmek zorunda değiller mi?Yani bazı eşyalarda öyle oluyor.Belli bir sürede birkaç kere teknik servise giden cihazı değiştiriyorlar diye biliyorum.Ha belki bu cep telefonlarında yoktur.Onu bilemiyorum.Bilgisi olan varsa, yazarlarsa biz de bilgileniriz.
Saygılarımla...
burada ayrıntılı olarak bilgi veriliyor:

Garantili Ürünlerde Tamir Süresi ve Tüketicinin Hakları | SelfHukuk

imhotep

Profesör
Yasaklı
Hocam sormayın, geçen telefonu verdiğim arkadaş çağrı bekletme bunda olmuyor dedi.Ayarını da bulamıyorum dedi.İnternetten araştırdım, sanki kontüre bakar gibi bir numara tuşluyorsun, o servis aktif hale geliyor.Kardeşim koysana telefona bir ayar bununla ilgili.Ben GM5Plus 'tan önce Samsung Galaxy S6 Edge kullanıyordum.O telefondaki kaliteyi gördükten sonra, GM5Plus 'ın sistemi, arayüzü çok dandik gelmişti bana.Ha fiyatına göre belki birşey denebilir.Tabi artık o fiyat bandında çok daha iyi telefonlar var.
Saygılarımla...
İphonede çok satıyor ama
yuh apple sıkıntılarını inkar eden ilk kişi... iphone x , 8, 7, 6, 5 seriye bağladı sıkıntılar çeşitli... kamera merkezden kaçık, hızlı deşarj, ısınma, kasma ve donma vede patlayan batarya hem alevli hemde sessiz... sakince...

Dkn nyz

Profesör

yuh apple sıkıntılarını inkar eden ilk kişi... iphone x , 8, 7, 6, 5 seriye bağladı sıkıntılar çeşitli... kamera merkezden kaçık, hızlı deşarj, ısınma, kasma ve donma vede patlayan batarya hem alevli hemde sessiz... sakince...
Ne teknoloji olursa olsun türkiyede tutulan şeyi almayacaksın tutulmayan alacaksın en sıkıntısız onlar oluyor bana göre

Vallahi aynı GSM operatörüyle hem iPhone, hem de diğer bir sürü markanın telefonlarını gerek kullanmış, gerekse de çevremde görmüş biri olarak, hiç birinde böyle bir durum görmedim.Hepsinde ayarlar kısmında böyle bir özellik bulunuyordu.Direk suçu gsm operatörüne atmak ne güzel vallahi.O zaman sorun Turkcell'de haa, haklısınız...
Bu duruma sadece gülerim inanın.:D:D

Selamlar,
Hocam çok teşekkür ediyorum.Emeklerinize sağlık...
Saygılarımla...

Gm 6 ve 8 de aynı dandik elinde oyuncak varmış gibi hissettiriyor
Selamlar,
Vallahi hocam ne demek lazım bilmiyorum, o fiyat bandında artık kesinlikle o ürünleri almamak lazım.Hele ki artık Xiaomi varken...:D
Saygılarımla...

Son düzenleme:
hala bir(1) tane patlamış en az 10 farklı patlayan gm5p olması gerek patlıyor demek için yani güvenli alınır telefon.

honline

Profesör
Gm5 pulus özelliklerine ve fiyatına göre güzel telefon 2 senedir kullanıyoruz hiçbir sıkıntısı yok. Hatalı üretimde olabilir kullanıcı hatasıda olabilir genelini bağlamaz bence gereksiz tepki.

Dkn nyz

Profesör
Gm5 pulus özelliklerine ve fiyatına göre güzel telefon 2 senedir kullanıyoruz hiçbir sıkıntısı yok. Hatalı üretimde olabilir kullanıcı hatasıda olabilir genelini bağlamaz bence gereksiz tepki.
Kardeş çoğu insan şikayetçi buna şahitim

honline

Profesör
Kardeş çoğu insan şikayetçi buna şahitim
2 sene önce kedime sony z5 compact eşime gm5 plus aldım günde 1 şarj etmeme rağmen şarj soketim bozuk böyle bir şey yaptım yinede zar zor şarj alıyor
PicsArt_05-27-06.10.06.jpg

Ama gm5 pulus taş gibi elektronik şans işi.

çift taraflı bantla kattıklarından sugeçirmezlik bozuluyor birde pozitif basınçlı yerde monte ediyorlar galiba...