General Mobile rezilliği gm5 plus patlaması

Bu konuyu okuyanlar

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
kolay bir iş şarj soketi değişimi. kendin yapabilirsin.

cprpszx13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
oldugu yerde bozılan telefon yapıyorlar tebrik ediyoruz sonra yerli falan demeyin bıktım bu tip firmalardan çok önceden gm müdürü ile konuşuyorlar böyle güzel konuşyuor adam keşke konuştugu kadar düzgün telefon yapabilse

İsimsiz misafir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok büyük geçmiş olsun.Ben de 2017 Nisan ayında GM5Plus almıştım.Şarj soketinde böyle bir sorun vardı.Sokete düz takınca şarj almaya başlıyordu, ama kökü hafif sallanınca hemen şarj duruyordu.Temassızlık vardı.Teknik servise götürdüm, aman Allahım! Siz bu telefona ne yapmışsınız, resmen telefon o kadar yere düşmüş ki, telefonun kasası yamulmuş.Hani neresi diyorum, parmağıyla gösteriyor, şurası diyor.O sebeple şarj yuvasının bilmem neresi kırılmış dedi ve 10 dakikada birşeyler yaptı verdi.Şimdi de şebeke çekim problemi yaşanıyor.Ben o telefonu birine hediye ettim.O da sürekli şebeke problemi yaşadığını söylüyor.Şebeke gidiyor, düzeltmek için ya uçak modunu açıp kapatmam lazım, veya telefonu kapat aç yapmam lazım dedi.
Ne diyim arkadaş, bazı firmalar Türk diye insanları kandırmaya çalışıyor.Bunun içerisinde market ürünleri üreten bir firma da var.Biz milli bir firmayız, bizden alırsanız Türkiye kazanır gibi reklamlar yapıyorlar.Ama inanmayın arkadaşlar.
Saygılarımla...
Uzak durun bu general mobile telefondan. servis para tuzağı.ben aldım pişman oldum.

Son mesajlar