General Mobile rezilliği gm5 plus patlaması

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

merhaba sevgili forum üyeleri şimdi size yaşadığım mağduriyetten bahsetmek istiyorum General Mobile 5 Plus telefonu 19 Haziran 2016 tarihinden aldım ve 2017 Kasım'dan 2018 Mayıs'a kadar telefon toplam 6 kere servise gitti kısaca servis özeti 5. kez servise gidene kadar telefonda 4 defa parça değişimi oldu sonrasında 5. kez telefonun sıfırını verdiler 6. ve en önemlisi olan olaydan sonra bu olayı sosyal medya üzerine taşımaya karar verdim 10 Mayıs 2018 tarihinde telefonum şarjda iken birden duman çıkarmaya başladı ve şans eseri telefonumun yanında şarjda takılı almasından hemen çıkardım eğer çıkarmasaydın maddi daha önemlisi sağlıksal bir problem olabilirdi ve general mobile teknik servisi istanbul şişlide bulunuyor ve ben istanbulun anadolu yakasında oturuyorum tahminen 6-7 kere evimden karşıya git gel yaptım
ve orada çalısan bir beyefendiye kızgınlıkla bunu söyledim ve benle dalga geçer gibi buraya gebzeden gelen var haline şükret dedi ve başka bi şey daha belirtmek istiyorum general mobile sosyal medyada servisinin 1 saat içinde her türlü onarımı yapacağını söylüyor yalan..... en az 1 buçuk 2 saat bu onarım sürüyor bunla ilgili video() telefon patladıktan sonra telefonu yaparak gelin alın denildi ve bundan sonra tüketici hakları mahkemesine başvurdum ve sonucu beklemeye başladım ama elimden geldiği kadar bu olayın sosyal medyada duyulmasını istiyorum ve bu konudas siz değerli forum üyelerinden desteklerinizi bekliyorum...

Son düzenleyen moderatör:
bir tane patladı diye gm kötü olacak diye bişey yok apple'ın yüzlerce iphone'u patladı dandik mi? kullanmasını bilemiyon yada şarjı taktığın prizde sorun var elektrikçi çağır baksın prize.

bir tane patladı diye gm kötü olacak diye bişey yok apple'ın yüzlerce iphone'u patladı dandik mi? kullanmasını bilemiyon yada şarjı taktığın prizde sorun var elektrikçi çağır baksın prize.
kardeşim patlaması son nokta oldu ben patlamadan önce kaç kere servise götürdüm kaç kere batarya değişti tek sorun patlaması değil hem

GM den telefon alınır mı ya geçmiş olsun GM benim için premier, yumatu gibi marka çağrımı yapıyor.

ben teyzeye alma dedim aldı inadına 2.yi de aldı ace4 lite vardı bana vermesin diye sattı...
konunun linkini yollayınca kızdı.

Genral Mobile Gm FE çıkar yakında.
Güldüm buna

---- Mesajlar birleştirildi ----

GM den telefon alınır mı ya geçmiş olsun GM benim için premier, yumatu gibi marka çağrımı yapıyor.
Teşekkürler eyvallah

ben teyzeye alma dedim aldı inadına 2.yi de aldı ace4 lite vardı bana vermesin diye sattı...
Gm fanlığı

Gm fanlil

Son düzenleme:

Dkn nyz

Profesör
1 hafat önce tel almaya gittim adam gm 8 öneriyor özellikleri çok yüksek ve ucuz diyor bizi kekleyecek😁

Çok büyük geçmiş olsun.Ben de 2017 Nisan ayında GM5Plus almıştım.Şarj soketinde böyle bir sorun vardı.Sokete düz takınca şarj almaya başlıyordu, ama kökü hafif sallanınca hemen şarj duruyordu.Temassızlık vardı.Teknik servise götürdüm, aman Allahım! Siz bu telefona ne yapmışsınız, resmen telefon o kadar yere düşmüş ki, telefonun kasası yamulmuş.Hani neresi diyorum, parmağıyla gösteriyor, şurası diyor.O sebeple şarj yuvasının bilmem neresi kırılmış dedi ve 10 dakikada birşeyler yaptı verdi.Şimdi de şebeke çekim problemi yaşanıyor.Ben o telefonu birine hediye ettim.O da sürekli şebeke problemi yaşadığını söylüyor.Şebeke gidiyor, düzeltmek için ya uçak modunu açıp kapatmam lazım, veya telefonu kapat aç yapmam lazım dedi.
Ne diyim arkadaş, bazı firmalar Türk diye insanları kandırmaya çalışıyor.Bunun içerisinde market ürünleri üreten bir firma da var.Biz milli bir firmayız, bizden alırsanız Türkiye kazanır gibi reklamlar yapıyorlar.Ama inanmayın arkadaşlar.
Saygılarımla...

Dkn nyz

Profesör
Çok büyük geçmiş olsun.Ben de 2017 Nisan ayında GM5Plus almıştım.Şarj soketinde böyle bir sorun vardı.Sokete düz takınca şarj almaya başlıyordu, ama kökü hafif sallanınca hemen şarj duruyordu.Temassızlık vardı.Teknik servise götürdüm, aman Allahım! Siz bu telefona ne yapmışsınız, resmen telefon o kadar yere düşmüş ki, telefonun kasası yamulmuş.Hani neresi diyorum, parmağıyla gösteriyor, şurası diyor.O sebeple şarj yuvasının bilmem neresi kırılmış dedi ve 10 dakikada birşeyler yaptı verdi.Şimdi de şebeke çekim problemi yaşanıyor.Ben o telefonu birine hediye ettim.O da sürekli şebeke problemi yaşadığını söylüyor.Şebeke gidiyor, düzeltmek için ya uçak modunu açıp kapatmam lazım, veya telefonu kapat aç yapmam lazım dedi.
Ne diyim arkadaş, bazı firmalar Türk diye insanları kandırmaya çalışıyor.Bunun içerisinde market ürünleri üreten bir firma da var.Biz milli bir firmayız, bizden alırsanız Türkiye kazanır gibi reklamlar yapıyorlar.Ama inanmayın arkadaşlar.
Saygılarımla...
Şarj soketinin lehimi kopmuştur
Çok dandik bir marka gm

stat counter