General mobile elite mi yoksa note 3 mü ??

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

neskalii

Profesör
gm elite derim ben üstüne kalan parayıda istediğin gibi harcaaa :)

krsmustafa37

Üyecik
Arada aşırı fiyat farkı var ama para sıkıntı değilse note 3 daha iyi

lordare

Doçent
Elite al özellik olarak da süper, fiyatının ucuz olması samsung un elinde kalan parçaları geliştiren bir firmayla anlaşması sebebiyledir. Arada uçurum gibi fiyat farkı var note 3 alacağına 2 tane elite bile alabilirsin :D Elite derim :thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung un elinde kalan parça mı? samsung parça yetiştiremiyor kendine. bir de elinde mi kalacak?! yapmayın Allah aşkına! bu kadar da atılmaz ki

volgan

Asistan
çok güzel bir karşılaştırma yapmışsın kardeş:thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:sneaky2::angry::sneaky2:arkadaşlar ben 1 hafta önce discovery elite aldım işletim sistemi hafızası kamerası vs ii olabilir fakat telefon basit arayüzü olmak kaydıyla arıza verme ihtimali cok yüksek bir telefon ve şuan saati ve hesap makinasında proplem var daha sonra ne cıkacağını kestiremiyorsun kalite sıfır ben aldım pişamanım zati 1300 tel az birşey daha katıp samsung elc c2 vs bakabilirsiniz bir kez daha düşünün ve düşünürkende telpa garantili oldugunuda unutmayın

Buğra Y.

Profesör
Elite tabi, Note 3 diyenlere bakma asıl! Paran varsa Note 3 al ama yoksa zorlamaya gerek yok, Elite al ki zaten Note 3 ile kafa kafaya yarışır.

neskalii

Profesör
Vaz geçtim elite den sen Lg G2 al mis gibi telefon kafan rahat olur gerçi teknoloji birazda şans işi :)

Tükenir Kalem

Doçent
Haydaa elite ile note 3 aynı standartta ölçüldü,discovery ile s3 eşitlemesi hadi neyse de bu kadar atılması cidden yutulur cinsten değil."Sende biraz destekli at":D

Theurer

Doçent
note 3 al keyfine bak. asıl iş telefonu aldıktan sonra başlıyor. telpanın nasıl olduğu malum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar atladığınız bir nokta var !!!!!!. Türkiyeye gelen note 3 snapdragon 800 ile gelen değil exynos 1.9 ghz hızında 4 çekirdekli işlemci. Yani performans olarak elite kesinlikle geçiyor. Zaten snapdragonlu note 3 üde geçiyor. Kamerada elite tasarım note 3 depolama note 3 çünkü micro sd var performans elite. Kullanış elite Fonksiyonellik (S-pen özellikleri gibi) Note 3 Batarya note 3.Şİmdi asıl sorun şurda aralarında 800 tl fiyat farkı var. Biz en iyisi lg g2 ile karşılaştıralım lg g2 de elite lite ile karşılaşabilir eşit olsun diye yine 500 tl lik fiyat farkı oluyor. Kardeşim sen şimdi fonksiyonellik falan arıyorsan note 3 ama fazla fiyat vermek istemiyorsun note 3 gibi olsun diyorsan elite. Fiyatı ucuz diye kötülemeyin note 3 ün fıyatının pahalılık nedeni samsungun politikası ve s-pen yazılım sensörler gibi bazı gereksiz işlevleri.

lordare

Doçent
:sneaky2::angry::sneaky2:arkadaşlar ben 1 hafta önce discovery elite aldım işletim sistemi hafızası kamerası vs ii olabilir fakat telefon basit arayüzü olmak kaydıyla arıza verme ihtimali cok yüksek bir telefon ve şuan saati ve hesap makinasında proplem var daha sonra ne cıkacağını kestiremiyorsun kalite sıfır ben aldım pişamanım zati 1300 tel az birşey daha katıp samsung elc c2 vs bakabilirsiniz bir kez daha düşünün ve düşünürkende telpa garantili oldugunuda unutmayın
General mobile tabletim bozuldu ne zamandır serviste. GM kalitesiz telefonu bari iyidir diye düşünmüştüm :sneaky2:

stat counter