General Mobile E-Tab 5

Bu konuyu okuyanlar

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Arkadaslar elimde bir gm etab5 var bunların guvenlık olayi e tab 4 lere gore biraz daha saglam galiba biraz arastirdim ama pek bisey yok onerileriniz varsa ........ Simdiden Tesekkürler...

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Arkadaslar elimde bir gm etab5 var bunların guvenlık olayi e tab 4 lere gore biraz daha saglam galiba biraz arastirdim ama pek bisey yok onerileriniz varsa ........ Simdiden Tesekkürler...
Neler var acaba? E-Tab 4 te cihaz yöneticisi diye birşey var sizde de var mı? Bluetooth ve usb özellikleri kapalı mı? Biraz daha aydınlatabilirsen sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selamin aleykum arkadaslar ben dede e tab 5 var dun oyun yukleedim tablete kurdum ama menude gozukmedi play stre kurdum bi kac saniye sonra atmaya basladi cihazi kapatip actigimda oyunlar duruyor ancak wifi actigimiz zaman sistem gunclleniyor diyor ve oyunlar siliniyor sebeb mdm onu nsil kaldirabiliriz ?

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Neler var acaba? E-Tab 4 te cihaz yöneticisi diye birşey var sizde de var mı? Bluetooth ve usb özellikleri kapalı mı? Biraz daha aydınlatabilirsen sevinirim.
Cihaz yöneticisi varmı pek emiN değilim ama bluetooth feln yok simgesi var ama çalışmıyor

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Selamin aleykum arkadaslar ben dede e tab 5 var dun oyun yukleedim tablete kurdum ama menude gozukmedi play stre kurdum bi kac saniye sonra atmaya basladi cihazi kapatip actigimda oyunlar duruyor ancak wifi actigimiz zaman sistem gunclleniyor diyor ve oyunlar siliniyor sebeb mdm onu nsil kaldirabiliriz ?

Root lazım ama daha root bulunamadı. Cihaz yöneticisi sürekli güncelleme yapıyor ve devlet tarafından engellenen uygulamalar otomatik kaldırılıyor. Bizim Tab-4 e göre daha güvenli hazırlamışlar helal olsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Modern Combat http://dl.gameloft.com/gmf/cm/t0/8jmuqqcvs5m/ModernCombat5FreeAndroid.apk

İron Man3 http://dl.gameloft.com/gmf/cm/t0/8jn0fohzm40/IronMan3Free.apk

BothersInArms3 http://dl.gameloft.com/gmf/cm/t0/8jrrwxmbea9/BrothersInArms3FreGLShop.apk

Asphalt8 http://dl.gameloft.com/gmf/cm/t0/8jmkfhiqgl0/Asphalt8FreeGLShop.apk

Arkadaşlar linkler bu tiklayinca direk yukluyor fakat tablet guvnlik amaciyla apklari kuramiyor ve e tab 5te de ayarlarda guvenlik sekmesi olmadigi icin ''market disi yuklemeye'' tik atamiyoruz.
E tab 4te de güvenlik sekmesi yoktu fakat ayarlardan pil-uygulamalar-uyguluma ayarı-verileri temizle diyince guvenlik sekmesi geliyordu e tab 5 te bu da olmuyor guvenlik sekmesini acabilecek bir yol varsa lutfen yazar misiniz ((apk olarak olmasin cunku kurulmuyor))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar ben apk indiriyom iniyo indirme listesine tikliyom yuklemek icn soyle dio guvenlik amaciyla tabletiniz bilinmeyen kaynaklardan alinan uygulamalarin yuklenmessini engelleyecek sekilde ayarlandi dio ve duzelmiyo sizde boyle bisi varmi arkadaslar yardim edin lutfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
güncelleme geldiğinden beri böyle henüz kimse bişe bulamadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tabletiniz guvenlik nedeniyle indirmiyor falan yaziyor duzeltme yolu varsa soyleyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Herkesin sorunu aynı ayarı yapabilmemiz için uygulamalar bölümü olmalı ama yok ve tab 4 lerden farklı umarım çözümü bulan biri çıkar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bulan biri olursa lutfen yazsın!!!
google play store yok oyun indirdiğinde güvenlik cıkıo hade onları bıraktı faceye youtubeye hiçbirine girmio sadece belirli sitelere girio.... ÇÖZÜM YOLU BULAN VARSA LÜTFEN CEVAP VERSİN 😥😥😥

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şu ana kadar herkes ayni sorunlar ile karşi karşiya gediyor... Bende de yukleme engellendi diyor. Bunun sebebi root atmaktir. Root atan kişilerin tabletlerinde boyle oluyor keske atmasaydim su anda rootu kaldirmaya calisiyorum kalkinca %100 kirabilirim... Yolunu buldum...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben tablti gurcalarke ekran kilidik koydum ve o kilidi koyabilmek icin guvenlike girebilmen gerekiyor ama oldu.tabltin bir aciği var ama nsil yaptigimi unutttun.

sinan zaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar ben tablette gezinirken ekran kilidi koydum ve bunun icin guvenlige girebilmeniz gerekiyormus yani bir acik var ama ben nasil yaptigimi unuttum..😧

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
ARKADAŞLAR YAZIP DURMAYIN! Tab-5 ler 4'LERE GÖRE DAHA GÜVENLİ HAZIRLANMIŞ. TAB 4'DE GÜVENLİK AYARLARINA GİREBİLMEK İÇİN AYARLAR VERİLERİNİ SİLEBİLİYORDUK AMA TAB 5'TE TEDBİRİNİ ALMIŞLAR. ROOT YÖNTEMİ BULUNUNCAYA KADAR O TABLETLER ÇÖP.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Aynn beyler Root çıkana kadar sabır ...
Tab-4 lere göre muhteşem hazırlamışlar desek yeri :)
Bakalım Root çıktıgında Root atabilecekmiyiz PC bağlantı engeli felan bişerler duydum ben ..

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Aynn beyler Root çıkana kadar sabır ...
Tab-4 lere göre muhteşem hazırlamışlar desek yeri :)
Bakalım Root çıktıgında Root atabilecekmiyiz PC bağlantı engeli felan bişerler duydum ben ..

Bizim 4 lerde pc bağlantı engeli var ama açığı da var. %15 te factory reset atılır, aktivasyon yapılmaz ses son ayara getirlir. Düşük şarj uyarı tonu çıkınca sol orta yerlere basınca ayarlara erişebilir. Ondan sonra usb hata ayıklama açılır ve tamam pc ye bağlayabiliyorsun ondan sonradı root.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar şurada verilmiş ben denemedim disiplin yememek için

[video=youtube;u5VhmUCkg0g]https://www.youtube.com/watch?v=u5VhmUCkg0g[/video]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler ben tablete şifre koymayı başardım ayarlardan vpnyi tıklayın şifre olmadan açılmaz diyor tmm diyin ve şifre yontemini seçin gerisini halledersiniz ama vpn nasıl kurulur bi bilgi verseniz sevinirim

Siyabet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Root atmamanızı öneririm. Bir kişi atmış ve yakalanmış tableti elinden alıp dsipline göndermişler. Bilginize...

sinan zaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar foruma resim nasil atiliyor....tableti kurcalarken sifrelemistimya onu gotercem..tesekkrler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar ben ekran kilidi yaptım ama nasıl yaptığımı unuttum yani bir yolu var