General Mobile Discovery Root Yapma

Bu konuyu okuyanlar

DORUKHAN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Driver'ı yüklerken Windows şöyle bi hata veriyor ..Windows 7 Starter SP1 32 bit
832.gif

rL2p3z.jpg

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Driver'ı yüklerken Windows şöyle bi hata veriyor ..Windows 7 Starter SP1 32 bit
832.gif

rL2p3z.jpg

bu bir hata değil uyarıdır. imzasız sürücü yüklemesi yapıldığı için doğrulama istiyor sizden. alttaki seçeneği yani Bu sürücü yazılımını yine de yükle diyip kurulumu tamamlayabilirsiniz :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi çok teşekkür ederim 1. yöntemi yaptım yeniden başlatınca supersu geldi rootlu olup olmadığını nasıl anlicaz abi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Root'larsak garanti dışı olur mu? Bide Rootladıktan sonra tekrar unroot edebiliyor muyuz? Diyelim ki oldu..Servise yollarsak anlarlar mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum General mobile Discovery. sıkıntısı google play store giremiyorum... "guvenli sunucu baglantısı yok" gibi uyarı cıkıyor. sonrasında kablosuz aglara yonlendiriyor. kablosuz agı seçip ileri dugmesine bastıgımda tekrar en baştaki pencere cıkıyor... bazı kaynaklarda rootlamak gerekiyor yazıyor ama Rootlamak için bile google play storedan program indirmem lazım degilmi? :/ napabilirim

asdf9779

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
usta acaba bu root'u stock 4.2.1 roma yapabilirmiyiz ?? custom rom olmadan olur mu ? 1.yöntem denedim boramir'e tıklayınca birşey olmuyor.yeniden başlatıyorum supersu filan gelmiyor. :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

usta acaba bu root'u stock 4.2.1 roma yapabilirmiyiz ?? custom rom olmadan olur mu ? 1.yöntem denedim boramir'e tıklayınca birşey olmuyor.yeniden başlatıyorum supersu filan gelmiyor. :D

2.yöntem de denedim supersu filan geldi tıkladım hata supersu kodlaması bulunamadı yüklenemedi filan yazdı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Olmadı Olmuyo Discovery Eliite Kullanıyorum Bir Türlü Root Yapamadım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
general mobile için yapcagım ama tereddütdeyim acaba garantiden çıkarmı admin bunu görürsen 05362045261 bu numarayı whatsappda msj atarmısın yada facebook üzerinden miraccan yılmaz yazıp benimle irtibata geçerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler [facebookda mavi bi şehir resmi vardır ]general mobile için yapcagım ama tereddütdeyim acaba garantiden çıkarmı admin bunu görürsen 05362045261 bu numarayı whatsappda msj atarmısın yada facebook üzerinden miraccan yılmaz yazıp benimle irtibata geçerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler [facebookda mavi bi şehir resmi vardır ]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler bende GM Discovery kullanıyorum bu root rom işlerinden pek anlamam ama yüklemek istedim fakat farklı forumlarda nasıl root lanacağı yazıyor telefonlarını root layan insanlar telefonlarının bozulduğunu öne sürüyor tekrar eski haline çevirmek için yardım istediklerinde de hiç kimse yardımcı olmuyor anlıycağınız telefon at çöpe :D bunun için gerek yok roota falan ben şahsen memnun sayılırım telefonumun orjinalliğinden haaa bu arada madem rootlayınca garanti gidiyor bende garantisi bitince yüklerim diye bir düşünce varsa aklınızda tıpkı benim az önce düşündüğüm gibi sakın yapmayın ne gerek var sağlam telefonunuzu hurda etmeye ;)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Beyler bende GM Discovery kullanıyorum bu root rom işlerinden pek anlamam ama yüklemek istedim fakat farklı forumlarda nasıl root lanacağı yazıyor telefonlarını root layan insanlar telefonlarının bozulduğunu öne sürüyor tekrar eski haline çevirmek için yardım istediklerinde de hiç kimse yardımcı olmuyor anlıycağınız telefon at çöpe :D bunun için gerek yok roota falan ben şahsen memnun sayılırım telefonumun orjinalliğinden haaa bu arada madem rootlayınca garanti gidiyor bende garantisi bitince yüklerim diye bir düşünce varsa aklınızda tıpkı benim az önce düşündüğüm gibi sakın yapmayın ne gerek var sağlam telefonunuzu hurda etmeye ;)

Root bir izin, rootu tamamen kaldırmak için telefona romunuzu yani orjinal yazılımınızı geriye yüklüyorsunuz ve root kalkıyor garanti kapsamına geri dönüyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gm discovery 4.4 kitkat sürümde hata ayıklama nasıl açılıyor beyler

servet1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş selamın aleyküm kardeş ben şimdi s3 me root attım sonra orootu aldırdım samsungun orjinal romunu attım şimdi bendeki sayaçta no yazıyor ve offical yazıyor kontrol ettim root checker programındada rootsuz diyor şimdi benim telefon garanti dışı olurmu kardeş ama telefon hala resmi yani özel değil root yok rom orjnal rom yardım edersen sevinirim

kardeş selamın aleyküm kardeş ben şimdi s3 me root attım sonra orootu aldırdım samsungun orjinal romunu attım şimdi bendeki sayaçta no yazıyor ve offical yazıyor kontrol ettim root checker programındada rootsuz diyor şimdi benim telefon garanti dışı olurmu kardeş ama telefon hala resmi yani özel değil root yok rom orjnal rom yardım edersen sevinirim

servet1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kadeş ben s3 ümü rootladım sayaçı sıfırladım sonra o rootu geri kaldırdım orjinale geri döndün samsung anlar mı acaba

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
kadeş ben s3 ümü rootladım sayaçı sıfırladım sonra o rootu geri kaldırdım orjinale geri döndün samsung anlar mı acaba

CUSTOM BINARY DOWNLOAD: No
yazıyorsa telefon orjinal gibidir. Herhangi bir sıkıntı olmaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Telefonu rootlayınca tam olarak ne telefonda nelerin arttığını söyler misiniz acaba? Bir de bildiğim kadarıyla Telefon orjinali 4 çekirdek fakat 2 çekirdek deaktif durumun da ve rootlayınca 4 çekirdek oluyor doğru mu?

keys1903

Asistan
Reaksiyon puanı
6
KitKat içinde böyle bir root yöntemi varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşım bu dediklerini uyguladım ama su kodlaması yok. supersu yükleyemedi problem
diye bir uyarı geliyor