General Mobile Discovery Root Yapma

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende rootladım general mobile discoveryi ama gamecih de hayla root olmadıgı nı söylüyo biyardım beyler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim süper oldu allah razı olsun çok uğraşmıştım sayende oldu nss de kullanıcam hileyi ama bu oyun gerçekten hileyi hak ediyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar discovery telefonum başlat logosunda takılı kalıyor ne açılıp ne kapanıyor yazılımla ilgili bir sorun var sanırım format atmayı denedim siliniyor yazısı çıkıyor bunu tekrarlıyor ama birşey değişmiyor ne yapmam gerek

Arkadaşlar bir şey soracagım acaba rootlu discovery e güncelleme gelirmiş frameroot ile yapicam rootuda güncelleme gelirmi diye merak ettim romla ugrasmayacağim yardım ederseniz sevinirim

Driver'ı yüklerken Windows şöyle bi hata veriyor ..Windows 7 Starter SP1 32 bit

Driver'ı yüklerken Windows şöyle bi hata veriyor ..Windows 7 Starter SP1 32 bit

bu bir hata değil uyarıdır. imzasız sürücü yüklemesi yapıldığı için doğrulama istiyor sizden. alttaki seçeneği yani Bu sürücü yazılımını yine de yükle diyip kurulumu tamamlayabilirsiniz :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi çok teşekkür ederim 1. yöntemi yaptım yeniden başlatınca supersu geldi rootlu olup olmadığını nasıl anlicaz abi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Root'larsak garanti dışı olur mu? Bide Rootladıktan sonra tekrar unroot edebiliyor muyuz? Diyelim ki oldu..Servise yollarsak anlarlar mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum General mobile Discovery. sıkıntısı google play store giremiyorum... "guvenli sunucu baglantısı yok" gibi uyarı cıkıyor. sonrasında kablosuz aglara yonlendiriyor. kablosuz agı seçip ileri dugmesine bastıgımda tekrar en baştaki pencere cıkıyor... bazı kaynaklarda rootlamak gerekiyor yazıyor ama Rootlamak için bile google play storedan program indirmem lazım degilmi? :/ napabilirim

stat counter