General Mobile Discovery Elite Ön İnceleme

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
16,118
Ekranda ki simgelerin büyük olmasından mıdır nedir çin malı telefon gibi duruyor zaten çin malıda anladınız işte :D 5.5'' lik full hd bir ekran için batarya yetersiz kalmış. Bunlar dışında gayet iyi bir telefon. Ön kamera yazılımla 8 herhalde ki çokta gerek yok 3.2 kafidir bence. LG G2 ile kıyaslanmasını da doğru bulmuyorum bana göre G2 daha üst bir cihazdır.
belki düz 8mp dir bir resim çekip bakmak gerek...
çin malı çünkü adamlar burdaki üretim maliyetinin çok altında yapıyor burda iki,üç chip lehimleyen havalara giriyor orda bu tipler yok.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
belki düz 8mp dir bir resim çekip bakmak gerek...
çin malı çünkü adamlar burdaki üretim maliyetinin çok altında yapıyor burda iki,üç chip lehimleyen havalara giriyor orda bu tipler yok.

Çin başlı başına ayrı bir dünya. Dünya nüfüsunun 20% sini oluşturduğunu da göz önüne alırsak :D

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Çekilen resimler Mesut Çevik'in Dropbox'unda vardı.Donanımhaberden bakın şimdi hatırlamıyorum incelemedeydi galiba
HDR ÖN KAMERA ARKA KAMERA GECE ÇEKİMİ hepsi vardı

Fr3aky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
General mobile cok büyük hata yapmış. Adamlar telofunu yurt dışından lansmen edip az bir karla koyup satıyor.Cahillerde laf ediyor yapıcakmış telefonun fiyatını 2.500 TL sonra maşallah dersiniz.. Zihniyetinize mi güliyim hayatınızda telefon mu görmediniz ona mı güleyim anlayamadım.. Türkiyeye 2.2 Ghz Yurtdışına 2.5 Ghz gelmesinin nedeni birazda olsa cahillerin nankörlüğünden kaynaklanıyor..

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Güzel bi inceleme olmuş teşşekürler.. Telefonda baya iyi bu arada..

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Kullandığı panel Japan Display'in ürettiği LTPS panel 178 derece görüş açısı sunuyor parlaklık ve kontrast oranı olarak ips panelden biraz daha aşağı seviyede
Fakat enerji tüketimi ve ısınma sorunu daha en az (İGZO panelden sonra 2.paneldir geç ısınma konusunda)
Dokunmatik hassasiyetide İps ile aynı olması lazım yani ekranı başarılı F/P yönündende kuvvetli

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
tasarım kötü dikdörtgen şeklinde telefon olmuş menü çok sade uygulama ikonları çok büyük snapdrogan ac olcak denildi kandırdılar 2500 mah batarya bu donanıma yetmez

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sonuç dovizlerimiz telefon yüzünden dışarı akıyor çar çur oluyor

mustafa 09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence dikdörtgen daha güzel duruyor(biraz simetri hastasıyım :D)Bana daha sempatik geliyor

safaktasoyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekranda ki simgelerin büyük olmasından mıdır nedir çin malı telefon gibi duruyor zaten çin malıda anladınız işte :D 5.5'' lik full hd bir ekran için batarya yetersiz kalmış. Bunlar dışında gayet iyi bir telefon. Ön kamera yazılımla 8 herhalde ki çokta gerek yok 3.2 kafidir bence. LG G2 ile kıyaslanmasını da doğru bulmuyorum bana göre G2 daha üst bir cihazdır.

ben aldım kullanıyorum kameraları iyi öle yazılımla falan değil bayaa bayaa süper kamerlar bataryasıda çok yeterli heralde işlemciden olsa gerek .ayrıca tükiyedeki g2 lerde note 3 lerde çinde yapılıyo. ben gayet memnunum performansa 1200 tl verdim millet 2200 veriyo :)

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
ben aldım kullanıyorum kameraları iyi öle yazılımla falan değil bayaa bayaa süper kamerlar bataryasıda çok yeterli heralde işlemciden olsa gerek .ayrıca tükiyedeki g2 lerde note 3 lerde çinde yapılıyo. ben gayet memnunum performansa 1200 tl verdim millet 2200 veriyo :)

Yahu kimsenin ne aldığına karışmıyorum. Zevk, renk, bütçe meselesi bunlar. Ben sadece kendi görüşlerimi belirttim. Saygılar sevgiler :)