General Mobile Discovery Elite Ön İnceleme

Bu konuyu okuyanlar

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
fiyatı ve içerisinden barındırdığı donanım olarak başarılı bence :)
Fakat ben 5.5 inç ekranı biraz fazla buluyorum kullanıcıdan kullanıcıya değişir tabi ama hitap edilen kitle geneli kapsıyorsa bu tür ayrıntılara dikkat edilmesi lazım :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
fiyatı ve içerisinden barındırdığı donanım olarak başarılı bence :)
Fakat ben 5.5 inç ekranı biraz fazla buluyorum kullanıcıdan kullanıcıya değişir tabi ama hitap edilen kitle geneli kapsıyorsa bu tür ayrıntılara dikkat edilmesi lazım :)

köşeden köşeye 11cm ise cebe sığar ama rahatsız edebilir.

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Donanım Olarak On Numara Bence Fiyat Olarakda İdare Ederde Teknik Servis Ve Malzeme Kalitesi Nasıl Acaba Çıksada Teknoloji Marketlerde İncelesek

alperenturkoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yuh! 1GB ram 300 lira mı fark ediyor? Kazık atma mekanizması... Herkes biliyor ki Android'de 3GB bile yetersiz, o yüzden herkes 3GB'lık modeli seçecek ve acayip kazık bir fiyata. Gerçi iPhone'u sırf iPhone olduğu için parasına bakmadan alıyoruz, yani 1GB ram 300 lira olsa ne olacak :D
Dostum 1 GB Ram ve 32 GB rom sana çok küçük gelebilir ama onları üretmek ve yerleştirmek için belirli teknolojiler kullanılıyor bu teknolojilerde bedavaya çalışmıyor.

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Telefon çok ucuz ya yine F/P ürünü ama gayet iş görür ancak ekran 5.0'' olsaydı daha iyi olurdu bence.

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
LG G2'ye göre video ve fotoğraf kalitesi karşılaştırması nasıl? Gece ve gündüz.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Mükemmel bir inceleme olmuş keyifle izledim.
Bu arada telefonu gerçekten beğendim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
xperia zr tercihimdir fiyat performansda sınıfta kaldı bu telefon :(

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=2]Troy[/MENTION] Hakkı abi uzun zamandır bu sitenin tabikindeyim ister kaale al ister alma fakat taraflı bir paylaşım ve tanıtım olmuş.
neden dersen gösterdiğin g2 teknosada vede piyasadaki en pahalı ürün satan evkurdan sonra 2. yer.
teknolojixde 1600 liraya 32 gbsini alabiliyorsun diye biliyorum gözüme mağasında çarpmıştı

ki tam anlamı ile bir inceleme olmamış taraf tutulmuş sanki böyle reklam kokar gibi geldi
fps ürünü olabilir ama daha tam anlamı ile kullanılmadan piyasaya ele ayaga düşmeden bunca övmeler yersiz gibi
yarın öbürgün ne gibi kronik problemleri olur onun hakkında konuya vakıfmısınız değilsiniz?
batarya ne denli yeterli seviyede kalacak ne denli ısınma olucak ?

strateji ve politikaları çok ilginç
bugun satılan cihaz 3 gigabyt bellekli
ekstra fiyatı uygun olsun diye 2 gigabytlı modelide olucak
bunun yanında şuan ki cihazlarda snapdragon 800 var yarın veya yarından sonra ac veya ab modelleri geleceği söz konusu 805 bile olabilir.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

dip not : bunca övdüğün cihazın multi tasking olayını gördümde çoklu kapatma da yok hepsini tek tek kapatacaksın :)
yazılımsal yönden ne kadar dolu olduğuda ortada .
dersen ki ya ufaçık şey buna mı takıldın kusura bakma ama Hakkı abi sinekte ufaktır ama mide bulandırır :)

beni yanlış algılamanı istemem ama demem o ki daha cihaz adam gibi piyasaya oturmadan bu denli sentetik testler üzerinden diğer cihazlarla kıyaslanması hoş değil buda taraflı bir anlatıma sebebiyet verir olmuş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bu inceleme değil reklam. Telefonun reklamını yaptırmak için erkenden vermişler. Bir editör güç tasarruf modunu bile harika harika diye anlatır mı? Telefonda yazılım da yok arayüz de yok. Hatta stock android kullanılsa çok daha başarılı bir iş olurdu.

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Almak istemiyorsanız almayın kardeşim, illa telefonu kötülemek zorunda mısınız? Marka tutkunu fanboylarsınız resmen. Evet bu telefon fiyat olarak G2 ile karşılaştırılıyor olabilir ama performans olarak Note 3 ile karşılaştırılacak bir telefondur. AnTuTu'da ezip geçtiğini görmezden gelip halen alınmaz, edilmez diyorsunuz. Ayıp ya, bari almak isteyenlerin hevesini kırmayın.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

LG G2'ye göre video ve fotoğraf kalitesi karşılaştırması nasıl? Gece ve gündüz.
Buradan fotoğraflara bakabilirsiniz.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Ceketin iç cebini falan denemelisin
Gerçi yaz da yaklaşıyor çok zamanında bir tavsiye olmadı sanırım :mrgreen:
yandaki ses tuşlarını pantalonun cebinden kontrol edilbiliyor ceketin cebinde denedim çok gıcık etti zaten ch@t527 gıcık onu yere çarpar üzerinde tepinirdim yedeği olsa yada mikro dalga fırın deneyini yapardım...

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Dostum 1 GB Ram ve 32 GB rom sana çok küçük gelebilir ama onları üretmek ve yerleştirmek için belirli teknolojiler kullanılıyor bu teknolojilerde bedavaya çalışmıyor.

Doğru! Sonuçta biz telefonlara para verirken "şimdi yapılırken ne kadar para harcanmıştır" diyerek alıyoruz (!)

iPhone ve Samsung'un üretim ve satış fiyatları arasındaki fiyat farkı her şeyi açıklıyor. Adamlar güzelce kazık geçiriyorlar. Buna General Mobile'da dahil oldu. Bizler kazığı hazmettiğimiz için fazla etkilenmiyoruz.

Edit: İlerde 5-10 milyara telefonlar göreceğiz, onları da hazmedeceğiz. 200$'lık malı 2000$'a almak bizi hiç etkilemeyecek.

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Eliteden sonre Discovery de ucuzlama olur mu ilk çıkanda

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
xperia zr tercihimdir fiyat performansda sınıfta kaldı bu telefon :(
ZR ile bunu kıyaslamak ayıp olur bence f/p de sınıfta kaldı demeniz de çok komik :D ekranı ips kadar canlı nerdeyse kamerası g2den daha iyi hız performans olarak türkiyede 1 numara diyebiliriz türkiyedeki note 3 ler exynos ile geliyor performans berbat bence 3 gb ram var 4gb olsaydı çok süper olcaktı ama genede g2 yerine bunu alırım ben :) fiyatı 1300 ama 1200 e düşsün alınır...telpaya laf edenler var ama garanti bence şans işi s3 vardı bende garantiye verdim 0 yolladılar ve ayrıca maltepe telpaya 4-5 kez yolladım sorunsuz geldi cihaz çokta memnunum :)

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Karşılaştırcağınız telefonun fiyatıda buna denk olsun ki mantıklı yanı olur o zaman

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Ekranda ki simgelerin büyük olmasından mıdır nedir çin malı telefon gibi duruyor zaten çin malıda anladınız işte :D 5.5'' lik full hd bir ekran için batarya yetersiz kalmış. Bunlar dışında gayet iyi bir telefon. Ön kamera yazılımla 8 herhalde ki çokta gerek yok 3.2 kafidir bence. LG G2 ile kıyaslanmasını da doğru bulmuyorum bana göre G2 daha üst bir cihazdır.