General mobile discovery 16 gb almayı düşünüyorum

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akgökhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar ben general mobile discovery 16 gb almayı düşünüyorum gm kullanıcıları yardımcı
bu 16gb de ekranın ıps olmadıgı söyleniyor video incelemesindede var gm firaması 4gb lerde ıps yi kulandı yada ilk partide ıps kulandı ama diger partilerde kulanmıyo herkesi kandırıyo olabilirmi video da gösteriyolar bu konuda ne düşünüyorsunuz
birde wifi çekimi nasıl ben bi üst katımdaki wifiye baglana bilecekmiyim
ve son olarak ben iphone 4s kullanıcısıyım iphoneden çok çektim kısacı 2000tl verdigim iphone çöp güncelemeden dolayı wifi yandı anakart yandı şuan anakar için 500tl istiylar yaptırmıcam yeni bi telefon alrım daha iyi gm kullanıcıları bu telefonu tavsiye ediyormusunuz sorun varmı şarjı nasıl bu arada çok teşekürler

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ve son olarak ben itunese yedeklemiş oldugum rehberi gm ye nasıl aktara bilirim ve gm diskoveriynin bir pc programı varmı örrengin iphonenin itunesi var

emrahkirecci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone kalitesinden sonra gm kalitesini tavsiye etmem. daha doğrusu android kullanmak garip gelir insana. bence iphone 4s yaptırın kullanın derim. şu anda arkadaşlarım discovery alıyorlar ve herkesin elinde ama daha eksikleri var kamera flaşını açıp kapama seçeneği yok mesela. aklınızı karıştırmak gibi olmasın ama ios tan android e geçmeyin derim

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
merhaba arkadaşlar ben general mobile discovery 16 gb almayı düşünüyorum gm kullanıcıları yardımcı
bu 16gb de ekranın ıps olmadıgı söyleniyor video incelemesindede var gm firaması 4gb lerde ıps yi kulandı yada ilk partide ıps kulandı ama diger partilerde kulanmıyo herkesi kandırıyo olabilirmi video da gösteriyolar bu konuda ne düşünüyorsunuz
birde wifi çekimi nasıl ben bi üst katımdaki wifiye baglana bilecekmiyim
ve son olarak ben iphone 4s kullanıcısıyım iphoneden çok çektim kısacı 2000tl verdigim iphone çöp güncelemeden dolayı wifi yandı anakart yandı şuan anakar için 500tl istiylar yaptırmıcam yeni bi telefon alrım daha iyi gm kullanıcıları bu telefonu tavsiye ediyormusunuz sorun varmı şarjı nasıl bu arada çok teşekürler

ve son olarak ben itunese yedeklemiş oldugum rehberi gm ye nasıl aktara bilirim ve gm diskoveriynin bir pc programı varmı örrengin iphonenin itunesi var

Bende [MENTION=383020]emrahkirecci[/MENTION] arkadaşa katılıyorum. iOS'un kalitesini tatmış birine Android tuhaf gelir. Bence ya yeni/ikinci el iPhone alın yada kendi cihazınızı tamir ettirin. Ama Android'e geçmeyi düşünüyorsanız Nexus cihazlara bakmanızı öneririm. Genel Mobile'a gelince: tamam fiyat performans olarak çok iddalı bir model ama bazı ufak tefek can sıkıcı sorunları var. Yazılım-donanım optimizasyon sorunları var. Gerçi sürekli güncelleme yolluyolar ama nere kadar gider bu güncelleme bilinmez.

emrahkirecci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende @emrahkirecci arkadaşa katılıyorum. iOS'un kalitesini tatmış birine Android tuhaf gelir. Bence ya yeni/ikinci el iPhone alın yada kendi cihazınızı tamir ettirin. Ama Android'e geçmeyi düşünüyorsanız Nexus cihazlara bakmanızı öneririm. Genel Mobile'a gelince: tamam fiyat performans olarak çok iddalı bir model ama bazı ufak tefek can sıkıcı sorunları var. Yazılım-donanım optimizasyon sorunları var. Gerçi sürekli güncelleme yolluyolar ama nere kadar gider bu güncelleme bilinmez.

aynen öyle. İlla da alacak diyorsanız biraz daha bekleyin sistem otursun öyle alın veya bütçenizi biraz daha zorlayıp S3 alın arasında fayat farkı az ama daha çok memnun olursunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bizim çocukların hepsi bu telefonu kullanıyorlar. (lise öğrencilerim 12 sınıf) telefonda yok yok. bir sorun yaşayanı görmedim duymadım. ama donanımların kalitesi bir s3 veya daha üst seviye telefonlara göre ne derece iyi bilemiyorum. ancak ios dan androide geçmende bir sorun görmüyorum. ios belki daha stabil olabilir ama android de sınır yok ve bu telefonlarda teknolojinin sınırı yok. öyle anlatıldığı gibi ios şöyle iyi böyle iyi deme android de gayet güzel en azından telefon ve ya cihaz seçmeden hepsi ile iletişim kurabiliyor.( ios larda biliyorsunuz elmanın ürettiği cihazlar dışında başka cihazla iletişim kuramıyorsunuz)

akgökhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende @emrahkirecci arkadaşa katılıyorum. iOS'un kalitesini tatmış birine Android tuhaf gelir. Bence ya yeni/ikinci el iPhone alın yada kendi cihazınızı tamir ettirin. Ama Android'e geçmeyi düşünüyorsanız Nexus cihazlara bakmanızı öneririm. Genel Mobile'a gelince: tamam fiyat performans olarak çok iddalı bir model ama bazı ufak tefek can sıkıcı sorunları var. Yazılım-donanım optimizasyon sorunları var. Gerçi sürekli güncelleme yolluyolar ama nere kadar gider bu güncelleme bilinmez.
peki siz ios kullandınızmı hangi iphonu kullandınız ve şuan hangi telefonu kullanıyorsunuz

ben iponumda sorun çıkmasaydı başka bi tel almayı düşünmüyodum şahsen ama günceleme geldi wifi ve benim tel yurt dışı burda çok sıkıntı yaşadım sonra bi günceleme daha yazılım çöktü kimse yapamadı anakart gittmiş kulanılmıyor yeni anakart 500 tl üstü ona vericegime parayı yeni tel alırım dedim htc one alıcaktım ancak o da hala 2000tl de ve ondada sorunlar var bozulursa yine iphone gibi 2000tl yi çöpe atmak istemem en azından general mobile iphone 4s e göre ekran kalitesi işlemcisi ram i ile daha yüksek gm kullanıcıları son gelen güncelemerle şarj ve kamera nın daha iyi oldugunu ve ayarlar mesnüsündeki türkçe olmayan karakterlerin düzeltildigini söylüyolar

gem kullanıcılar genaral mobilede neler eksik ne tür sorunlar var bunları söylerlerse çok iyi olur
teşekkürler

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
General Mobile ile iPhone 4S karşılaştırılmış. Hay maşallah

Biri 650 lira diğeri 1200 lira :mrgreen::D

erhan49

Asistan
Reaksiyon puanı
0
General Mobile Discovery IPS panel kullanıyor ekran olarak.Batarya 1850 lik ama tasarruflu 4 çekirdekli işlemcisi ile rahat bir şekilde 24 saati çıkarırsınız.Ben de yaklaşık 2 aydır kullanıyorum arayüz iyileştirmeleri için bir güncelleme geldi ama o güncelleme ile kameranın Flaş özelliği Telefonun dil seçeneği Türkçe de auto oldu.Bu Sorun dil seçeneğini ingilizceye çevirince düzeliyor.Bir sonraki güncelleme ile düzelteceklermiş bu sorunu.Şarj soketi ile ilgili kronik problem varmış ama bende olmadı.Abimde oldu ama sorun sokette değil cihazın kutusundan çıkan orjinal ara kablodan kaynaklanıyor.Samsungun ara kablosunu verdim abime ve şuan hiçbir problem yok.Bence bu paraya alınabilinecek en iyi cihaz bu.Karar senin tabiki.LG Nexus 4 900 lira seviyesine düşmüşken düşün onuda:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...