General Mobile 5 Plus Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Şarj problemi yaşadık Eşimin telefonunda servise götürdüm GaziOsmanPaşa'daki 1 saat içerisinde verdiler. Herhangi bir sıkıntı servis ile ilgili yaşamadım açıkçası.

Maddoc

Üyecik
Merhabalar
ben gm 5 plus almayı düşünmekteyim. ortalama bir kullanıcıyımdır. sosyal medya ve internette dolanırım sadece. oyun oynamam. kamerayı da pek kullanmam. sadece güncelleme ve stabilite isteyen bir insanımdır. acaba bu telefonun şarjı bana 1 gün gider mi? ve telefon android 8.0 ı alacak mıdır?

byblt

Asistan
Kullanmayı bilmiyorsun

5 para etmez 1 senelik telefonu sarz soketinden dolayi 5 defa servise goturdum en son 355 tl servis ucreti istediler neymis sarz soketinden iceri sivi kacmis ekran yanmis baska servise goturdum sarz kablosu bozukmus 39 tlye orjinal kablo aldim sorun cozuldu...Calisanlardan tutun yoneticiye kadar hepsi dolandirici kesinlikle tavsiye etmiyorum

Şarj problemi yaşadık Eşimin telefonunda servise götürdüm GaziOsmanPaşa'daki 1 saat içerisinde verdiler. Herhangi bir sıkıntı servis ile ilgili yaşamadım açıkçası.
hızlı yapmışlar. bence şarj sıkıntısı yeni android sürümünden dolayı kaynaklanıyor olabilir...

Tarifeye ek almayı düşünüyorum sağlam oyun kullanıcısıyım aktif olarak Marvel Future Fight oynuyorum.Şuanlık hangi oyunları oynayacağıma karar vermedim ama Marvel Future Fight'ı baza alacak olursak telefon yeterli olur mu?

17 Temmuz da aldım ama hızlı şarj çalışmıyor batarya 7 saatte bitiyor arka planda uygulamalar sürekli çalışıyor ısınıyor aldığıma pişmanım 2.kez servise gidecek

Merhaba arkadaşkar! Geçtiğimiz perşembe GM 5 Plus alarak aranıza katıldım. Ciddi bir sorunum var. Bildirim geldiğinde(sms,whatsapp, haberler vs.) telefon kendisini resetliyor. Durduğu yerde yapmıyor bunu. Sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Tüm konuyu araştıramadım özür dilerim ama eğer bu konuyla alakalı bilgisi olan varsa benimle paylaşabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Valla bendede ekranda sararma var, servise götürdüm ancak pazartesi alırsın dediler, pazar günleri tamir yapmıyorlarmış yuh dedim ya o kadarda yol gittim ya.
Ben bu kafayı anlamıyorum karşımızdakilerin de insan olduğunu unutmamalıyız onlarda hata yapabilir onlarında sinirlene bilirve dinlenmeye ihtiyaçları var . adamların pazar günü çalışmaması en doğal hakkı biraz empati yapın

çok acaip bişey oldu. telefon normal olduğu yerde dururken tam elime alıcaktım ki bildiğimiz mavi ekran verdi ve kapandı. telefon açılmıyor, şarja taktığımda da yine bir etkileşim yok. bunun nedeni ne olabilir ki????

Arkadaşlar merhaba. Telefonda kulaklık ile müzik dinledikten sonra müziği durdurup kulaklığı çıkartıyorum ama müzik hoparlörden çalmaya devam ediyor. Bunu nasıl düzeltirim?

General Mobile tarafından verilen sözler tutulmamış olup, tüketici ve teknoloji platformları aldatılmıştır. Bu gün itibariyle müşteri hizmetleri oreo güncellemesini tarih belli değildir mesajı atmıştır. Yerli üretimi desteklemek için aldığım GM5 Plus telefonu tüm buglarına rağmen sabırla kullandım. Kız kardeşime de aldırdım. Bundan sonra yerli alırsam Reeder ı düşüneceğim.... Ya da yerli malından vazgeçeceğim. Tüketici ve takipçilerini kandıran ve tüketici yı önem vermeyen yerli basın ve üreticilere de selam olsun.

Ekli dosyalar

Kulaklık takılı iken kablo oynayınca filan Google sesli arama açılıyor (ok google) orjinal kulaklık var. Nerdeyse 1 sene boyunca hergün yaklaşık 3-4 saat kullanıyorum bu yüzden olma ihtimali varmı. Yoksa neden oluyor. Kapama var mı?

selam;

sim kartı card 1 slotuna taktığımda çağrı yaptığımda yada aldığımda çağrı 0-3dk arasında kendiğilinden sonlanıyor.
card 2 yuvasında sorun yok saatlerce çağrı yapılabiliyor.

problem;

gsm sinyalnin iyi olmadığı yerlerde VOLTE kullanmak istiyorum. GM5 plus dual simi destekleyen operatore de geçiş yaptım ama VOLTE de sadece simcard 1 yuvasında çalışıyor çağrılar kafasına göre sonlanıyor. sorunu yaşayan çözen yada bilgisi olan var mıdır?