General Mobile 5 Plus Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Cemyasin61

Üyecik
tam bir aydır her gün inatla yeni bir haber vardır ümidiyle googlede aratıyorum.ama tek bir satır bilgi paylaşılmamış.hala fuardaki görüntüleriyle idare ediyoruz

TR_Asker

Asistan
aynen öyle gelsinde inceleyelim görelim hergün generalmobile.com.tr sitesinden bakıyorum ilerleme kaydedilmemiş android one sayfasında da hala 4g modeli tanıtılıyor

mstfarich

Üyecik
Nisanın ilk haftası satışa çıkacakmış. Ayrıca saf androidin kamera arayüzü yerine özel bir kamera arayüzü ile gelecekmiş. İlginç

TR_Asker

Asistan
Nisanın ilk haftası satışa çıkacakmış. Ayrıca saf androidin kamera arayüzü yerine özel bir kamera arayüzü ile gelecekmiş. İlginç
çünkü 13mp Dxomark ile özel çalışılacak onun standartlarında olucak arayüz hatta manuel mod gelmesi muhtemel çünkü google camerada o özellik yok diye biliyorum

TR_Asker

Asistan
shiftdelete.net Tolga beyde dedi 999tl yada 1099tl olucaktı kur farkından dolayı ama muhtemelen 999tl olucak

perkam

Üyecik
Hakkı bey'e mesaj yazdım konu ile alakalı. Konu ile ilgilenecğini söyledi.

Pazar gece 23:00'da özel mesaja cevap yazan firma sahibine selam olsun. Okur mu buraları bilmiyorum... Güzel şeyler bunlar

TR_Asker

Asistan
arkadaşlar beklemekten başka çaremiz yok çok git gelli bir dönem olucak geçen senenin amiral gemisi g4 bu seneki giriş fiyatında orta segment cihazı gm 5 plus çekişmesi ortak özellik parmak izi okuyucusu yok + - leri hepsine göre haklı sebepler kamera işlemci g4 desek internet güncelleme yeni teknoloji olan gm 5 plus inceleme kıyaslamalar ukt beklemek farz oldu artık

stat counter