General Mobile 5 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

emuh

Asistan
Estağfurullah kardeşim çok para verdik mi başımız kesin ağrıyor. O yüzden iyi yaptık gibime geliyor. Mi6 da güzel telefon Xiaomi'yi severim ama garanti konusu beni hep düşündürdü.

Arkadaşlar telefonla konuşurken bazı programların kapanmasını ve bildirim göndermesini engellemek istiyorum.Nasıl yapabilirim?

Bildirim ayarlarına baksanız veya başka programlarda kullanabilirsiniz.

GM5 kendi web sitesinde metale benziyor ve renk farklı sizlerde fark ettinizmi.

Bildirim göndersin ama telefonla konuşurken göndermesin istemiştim.Telefonla konuşuyorum başlıyor messenger üzerinden bildirim gelmeye.Bu gıcık bir durum.Gerçi sanırım engellediğim izinlerden kaynaklı,artık uygulamalara telefon erişimine müsade ettim.

Metale benzeme durumu için şimdi baktım bir fark göremedim.Beyaz ve siyah var.Resim atın isterseniz.

Artı yönleri:
Hızlı
Malzeme kalitesi( hissiyat + 2 defa sert yere düştü göğüs hizasından çizik bile yok )
Ucuz ( bu özelliklere sahip telefonlarla arasında dağlar kadar fark var)
Android son güncellemeleri ilk olarak alıyor.
Kullanımı eğlenceli ve sadece arayüz

Eksi Yönleri:
Şarj ömrü çok kısa
Şarj soketi 2 ayda bozuldu garanti ücretsiz yeniledi
Su geçirmez yapabilirlerdi :p

Arkadaşlar bende general mobile 5 kullanmıştım. Loş ışıkta fotoğraf çekince ışık kırılması olup bi mavilik oluyordu fotoğraflarda. Hâlâ bu sorun var mı? Var ise donanımsal birşey mi yoksa güncelleme ile geçebilecek birşey mi?

Bende o sorunlar yok ama kamera fazla ısınıyor 5 dk uğraş yanıyor resmen telefon bende de çekme sorunu var ama türk telekomda oluyor turkcell çekiyor sorunsuz.

Gm 5 plus telefonum çok ısınıyor. 30 dakika oyun oynamam da veya 1 saat kapalı halde bile sarjdayken elle tutulamayacağını kadar çok ısınıyor. Buna karşı bir önerisi olan var mı?

Bende şu anlık bir sorun yok ama telefon açılıp kapanınca sd kart bozuk sıkıntısı yaşıyorum.Sd karta format atmak zorunda kalıyorum.Aynı hatayı alan var mı ?

8 ayı bitirdi hala sağlam çalışıyor ama iş kazası yüzünden camını çatlattım öyle idare ediyorum.Çatlak sensörün ve kameranın üstünde olduğu için ara sıra sıkıntı yapıyor :D

Creative

gaming is not a crime
Onursal Üye
gm 5 için android 8 oreo güncellemesi gelsin istiyorsanız imza kampanyamıza katılın.
Kampanyayı İmzala
İstediğiniz kadar kampanya başlatabilirsiniz, GM bu kafa ile giderse hiç bir şey yapamaz. Kullanıcılar defaten uyarmasına rağmen hala aynı tas aynı hamam düşünüyorlar. Onun içindir ki elimizden gelen tüm desteği yapsak bile GM 5 için Oreo bence gelmeyecek.

stat counter