General Mobile 5 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Yok be Haci gonderdim yazılımı silip tekrar yuklediler olmadı. Diyorlar ki oyunlardan kaynaklı her oyun da kendi verisini niye silsin? Pazartesi arayıp görusecem ama adam diyor yapacagimiz birsey yok.

Telefonu aldigim gune lahnet olsun clash of kings bu kadar kasarmi bea haritayi biraz indiriyorum kasiyor, biraz daha asagi indiriyorum yine kasiyor. Ne bicim telefon yapmislar be

Ya bu telefonu hiç sevmedim şarja takıyorum %100 oluyor.Çıkarıyorum şarjdan 1 veya 2 dk sonra 96 oluyor.Garantiye gönderdim yazılım yükleyip gönderiyorlar ama bir işe yaramıyor.

emuh

Asistan
Ya bu telefonu hiç sevmedim şarja takıyorum %100 oluyor.Çıkarıyorum şarjdan 1 veya 2 dk sonra 96 oluyor.Garantiye gönderdim yazılım yükleyip gönderiyorlar ama bir işe yaramıyor.
Kardeş o bir problem değil aynısı bende de oluyor. %95'ten sonra çok yavaş bir şekilde iniyor. Bence gayet başarılı şarjı.
--- Gönderi Güncellendi ---
Daha dün bende bir gm 5 kullanıcısı oldum. Hayırlı olsun :)
Hayırlı olsun kardeşim hoşgeldin aramıza. :)

Telefonumu güncellemedim.Şarj konusunda hiç bir sıkıntım yok.Sabah yüzde 64 de aldım akşam saat 9 a da yüzde 15 şarj kaldı.Hücresel veri sürekli açıktı.Bayağı gezindim facebook ta.Radyo da dinledim.Tabi bunda oyun oynamıyor oluşumun payı büyük.Iphone dan sonra pek aradığım bir şey yok.Keşke malzeme kalitesi biraz daha iyi olabilseymiş fena olmazmış.Canımı sıkan olay ise telefon hızlı şarj olmuyor.Bir yerden mi aktif etmemiz gerekiyor yoksa batarya yeni diye mi böyle ?

emuh

Asistan
Telefonumu güncellemedim.Şarj konusunda hiç bir sıkıntım yok.Sabah yüzde 64 de aldım akşam saat 9 a da yüzde 15 şarj kaldı.Hücresel veri sürekli açıktı.Bayağı gezindim facebook ta.Radyo da dinledim.Tabi bunda oyun oynamıyor oluşumun payı büyük.Iphone dan sonra pek aradığım bir şey yok.Keşke malzeme kalitesi biraz daha iyi olabilseymiş fena olmazmış.Canımı sıkan olay ise telefon hızlı şarj olmuyor.Bir yerden mi aktif etmemiz gerekiyor yoksa batarya yeni diye mi böyle ?
Dostum telefonu ilk aldığımda hızlı şarj olmama konusunu bende soruşturmuştum. Yanlış hatırlamıyorsam adaptörünün gücü düşük. Ama ben bir müddet sonra hızına alıştım. Sende alışacaksındır. :)

Anladım.Bir sıkıntı çıkmazsa 3-4 sene gider bu telefon bana diye düşünüyorum.Telefon daha 1 gb ram kullanımını görmedi :D

emuh

Asistan
Anladım.Bir sıkıntı çıkmazsa 3-4 sene gider bu telefon bana diye düşünüyorum.Telefon daha 1 gb ram kullanımını görmedi :D
Valla dostum ben bundan önce hep amiral gemisi telefonları aldım ve hep 1 yıla yakın süre geçmeden sıkıntılar çıkarmaya başlamıştı. Bende fiyatı uygun fiyat/performans telefonu niyeti ile aldım ve dediğin gibi gayet memnunum.

Aslında mi6 almak niyetim vardı.Özelliklerine bakınca fiyatı gayet makul.Ancak düşündüm ki bu telefon benim gibi birisi için çok fazla.Kamera desen işim için kullanıyorum onunla da arızalı konteynerlerin vagon numaralarının fotoğrafını çekiyorum sadece.Ki bazen onu bile çekmiyorum.Oyun zaten oynamıyorum.Benim olayım whatsapp ve facebook.Benim gibi birisine aslında 800 liralık bu telefon bile fazla :)

stat counter